Apple

Wiemy, kiedy zobaczymy nowe iPhone'y! Apple zapowiada innowacje!

Konrad Kozłowski
Wiemy, kiedy zobaczymy nowe iPhone'y! Apple zapowiada innowacje!
24

Obyło się bez niespodzianki - początek każdego września to czas premiery nowych iPhone'ów i nie inaczej będzie w tym roku, ale Apple sugeruje, że zobaczymy też coś innego. Innowacyjnego.

Trzy nowe iPhone'u już we wrześniu

A może słowo innowacja odnosi się tylko do nowych iPhone'ów? Tego nie wiemy. Po zeszłorocznej konferencji rodzina smartfonów Apple rozszerzyła się o trzy nowe modele: iPhone'a XS, iPhone'a XS Max oraz iPhone'a XR. Tym razem także mamy ujrzeć trzy nowe modele, ale każdy z nich może tym razem zyskać ekran OLED (tego zabrakło w XR), a ich nazwy mają brzmieć: iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max oraz iPhone 11R.

Wewnątrz znajdą się nowe układy A13, potrójna kamera w dwóch droższych wersjach i pojedynczy obiektyw w iPhonie 11R. Delikatnie zwiększone baterie, szybsze bezprzewodowe ładowanie oraz... no właśnie, czy szykowane jest cokolwiek więcej? Podobno mają być bardziej odporne na stłuczenia.

iPhone (2019) oraz iPhone Pro: wszystko o nowych modelach

Ale to wszystko nie oznacza, że nie zobaczymy innych nowości. Rok temu doczekaliśmy się także Apple Watch Series 4, dlatego można śmiało zakładać, że tegoroczna konferencja nie będzie wyjątkiem i Apple pokaże swój nowy smartwatch. Mam nadzieję, że nareszcie zmieni kształt...

Grafika: CNET

Rozesłane do mediów zaproszenie zapowiada wydarzenie 10 września o godzinie 10:00 rano czasu lokalnego, więc przekłada się to na godzinę 19:00 w Polsce. Jak co roku będziemy śledzić konferencję Apple i na bieżąco informować Was o wszystkich nowościach oraz je komentować, bo można być pewnym, że będzie o czym mówić.

Jakie innowacje szykuje Apple?

Jako, że jesień zbliża się wielkimi krokami, Apple może pokusić się też o krótkie wspomnienie na temat nadchodzącej premiery usługi VOD Apple TV+ - do tej pory zobaczyliśmy zwiastuny trzech nowych seriali (For All Mankind, The Morning Show oraz Dickinson), ale nie znamy żadnych detali oraz cennika serwisu z wideo na życzenie. Czy wśród innowacji Apple znajdziecie miejsce na coś jeszcze? Musimy przekonać się osobiście.

Grafika główna: wccftech.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu