Apple

iPad w sklepach 3 kwietnia - Apple potwierdziło datę!

GM
Grzegorz Marczak
4

Na stronie apple.com pojawiła się oficjalna informacja o dacie premiery iPada. Urządzenie to trafi do sklepów w US 3 kwietnia - chodzi o model w z WIFI. iPad z WIFI i 3g będzie dostępny w sprzedaży nieco później ale również w kwietniu. Pod koniec kwietnia iPad trafi też na rynek międzynarodowy do ta...

Na stronie apple.com pojawiła się oficjalna informacja o dacie premiery iPada. Urządzenie to trafi do sklepów w US 3 kwietnia - chodzi o model w z WIFI. iPad z WIFI i 3g będzie dostępny w sprzedaży nieco później ale również w kwietniu. Pod koniec kwietnia iPad trafi też na rynek międzynarodowy do takich krajów jak Australia, Kanada, Francja, Niemcy, Włochy, Japonia, Hiszpania, Szwajcaria i UK. Cennik iPada w tych krajach zostanie ogłoszony również w kwietniu.

Co z pozostałymi krajami (bo Polski jak zwykle w pierwszej turze nie widać.) tego na razie nie wiadomo - jest tylko lakoniczna informacja "later this year"

Ciekawa sytuacja jest też z iBook czyli aplikacją do czytania książek w iPad. Każdy użytkownik tego urządzenia będzie mógł ją pobrać za darmo z Appl Store (czemu nie ma jej od razu ?) - dotyczy to jednak tylko mieszkańców US. Co z resztą tego nie wiadomo - tak samo jak nie wiadomo kto będzie mógł kupować ebooki. Czy zasady będą takie samej jak w przypadku innych rzeczy w iTunes?

Tak więc okazało się, że plotka o pojawieniu się iPada w UK dopiero w kwietniu okazała się prawdziwa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPad