26

iPad 2 w Polsce, polecam przez zakupem video recenzję mediafuna

Podobno dziś już będzie można (można, ktoś już kupił?) kupić iPad 2 w Polsce. Mam zamiar osobiście wybrać się dziś do iSpotu aby (nie) zobaczyć te kolejki i walkę o każdą sztukę. Jeśli ktoś zapytałby mnie czy kupię drugą wersję tabletu firmy Apple to dla mnie jako dla posiadacza jedynki odpowiedź jest oczywista – na […]

Podobno dziś już będzie można (można, ktoś już kupił?) kupić iPad 2 w Polsce. Mam zamiar osobiście wybrać się dziś do iSpotu aby (nie) zobaczyć te kolejki i walkę o każdą sztukę. Jeśli ktoś zapytałby mnie czy kupię drugą wersję tabletu firmy Apple to dla mnie jako dla posiadacza jedynki odpowiedź jest oczywista – na razie nie. iPad, którego mam cały czas działa bardzo dobrze, nie spędzam z nim zbyt dużo czasu a jeśli już coś robię to głównie przeglądam internet. Do tego więc nie potrzebuję wydawać kolejnych 2,5 tysiąca PLN po to aby nieco szybciej działała przeglądarka czy też aplikacje z jakich korzystam. Nie korzystam tez z iPada jako narzędzia do pracy ponieważ nie mogę na nim pisać dłuższych treści niż odpowiedź na mail – nie umiem, nie chcę i moim zdaniem się do tego nie nadaj.

Jeśli natomiast komuś z was chodzi po głowie zakup iPad 2 (szczególnie tym, którzy nie mają jedynki) polecam video recenzję jaką przygotował Maciek Budzich. Bez zachwytów nad parametrami, bez ekscytowania się mało znaczącymi rzeczami za to konkretnie i na temat. Jest też fragment o innowacyjnym kocyku jaki Apple wymyśliło dla swojego urządzenia, koszmarnie drogiego i mało przydatnego – chociażby dlatego warto obejrzeć tą recenzję bo dzięki niej na stracie zaoszczędzicie już kilkadziesiąt dolarów.