Mobile

Teraz prześlesz nawet dziesięć zdjęć na Insta jednocześnie. Znajomi będą zachwyceni...

Kamil Świtalski
Teraz prześlesz nawet dziesięć zdjęć na Insta jednocześnie. Znajomi będą zachwyceni...
6

Instagram to medium które potrafi zadziwiać, szykować, ale jednego Facebookowi odmówić nie można — cały czas dba o to, aby w platformie niczego nie zabrakło. A kolejne nowości pojawiają się niespodziewanie!

Instagram? Z pewnością nie można platformie odmówić dynamizmu. Co rusz w serwisie znajdujemy nowe opcje, które... prędzej czy później chwytają. Pierwsze doniesienia o Relacjach na Instagramie nie napawały optymizmem. Nie trzeba było jednak długo czekać na efekty, bo te stały się nie mniej popularne niż Snapchat, który kopiują.

Najnowszą propozycją na Instagramie będzie możliwość podzielenia się... aż dziesięcioma zdjęciami jednocześnie! Na szczęście zamiast zaspamować całą naszą tablicę — twórcy postawili na tzw. karuzelę. W jednym wpisie może znaleźć się cały zestaw zdjęć i filmów, między którymi przełączać się będziemy prostym gestem maźnięcia palcem w prawą/lewą stronę.

Jak to działa?

Wybór materiałów które chcemy udostępnić będzie wyglądał... tak samo jak dotychczas. Musimy tylko mieć na uwadze fakt, że pierwsze z wybranych zdjęć będzie głównym. Pierwszym, które wszyscy zobaczą na swojej liście — niżej zaś umiejscowiono znacznik, który pokazuje jak dużo materiałów znalazło się w karuzeli.

Materiały zamieszczać w ten sposób od jakiegoś czasu mogą już reklamodawcy — dlatego jeżeli przyglądacie się bliżej wpisom sponsorowanym, to z pewnością nie raz już widzieliście jak to działa.

Aktualizacja wprowadzająca te nowości powoli zaczyna pojawiać się w AppStorze oraz Google Play na całym świecie — jeżeli jeszcze nie widzicie jej w AppStorze, to musicie uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Prawdopodobnie już w najbliższych dniach również będziecie mogli uraczyć znajomych całym zestawem grafik i zdjęć w jednym wpisie!

Źródło: Blog Instagram

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

instagram