Polska

Znamy ceny biletów na Intel Extreme Masters! Sprzedaż zacznie się 18 stycznia

Jakub Szczęsny
Znamy ceny biletów na Intel Extreme Masters! Sprzedaż zacznie się 18 stycznia
3

Jeśli zamierzacie wybrać się na Intel Extreme Masters, przyszedł czas na kupno biletów. To, które odbyło się rok temu pokazało, że scena technologiczna w Polsce ma się świetnie i szeroko komentowano je również zagranicą wskazując, że w niczym nie odstawało ono od kultowych, światowych imprez. Bi...

Jeśli zamierzacie wybrać się na Intel Extreme Masters, przyszedł czas na kupno biletów. To, które odbyło się rok temu pokazało, że scena technologiczna w Polsce ma się świetnie i szeroko komentowano je również zagranicą wskazując, że w niczym nie odstawało ono od kultowych, światowych imprez.

Bilety będą dostępne od najbliższego poniedziałku (18 stycznia). Począwszy od godziny 16:00 uruchomiony zostanie system pozwalający na zakupienie wejściówek, które pozwolą na bezproblemowe wejście do katowickiego Spodka - osoby, które nie zdecydują się na kupno biletu będą musiały swoje odstać w kolejce, która rok temu była gigantyczna. Jeżeli zależy Wam na tym, aby dostać się do środka i zająć sobie dobre miejsce, kupno biletu jest wręcz obligatoryjne.

IEM 2016 w Katowicach będzie czwartą edycją z tej serii i dziesiątą w historii turnieju. Zawody organizowane przez Intela rozgrywane są między innymi w Niemczech, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych, a uczestnicy rozgrywek staną przed możliwością wygrania nagród o łącznej wartości pół miliona dolarów. Bilety będą dostępne w punktach sieci TicketPro oraz na stronach internetowych dystrybutora wejściówek.

Oto ceny biletów

Za jednodniowy bilet z wcześniejszym wejściem na teren obiektu (4, 5, 6 marca) zapłacimy 60 złotych. W ramach tej wejściówki w obiekcie możemy pojawić się już o godzinie 10:00.

Trzydniowy karnet obejmujący trzy powyższe dni z możliwością wcześniejszego wejścia do Spodka kosztuje 150 złotych.

Dla fanów polskiej ceny YouTube atrakcyjne okażą się bilety na spotkanie z czołowymi polskimi twórcami - za 99 złotych otrzymamy bilet uprawniający do wcześniejszego wejścia na jeden z wybranych dni (5, 6 marca). Przez pierwsze dni trwania sprzedaży będzie on sprzedawany w promocyjnej cenie wynoszącej 89 złotych. Nieco bardziej wymagający obserwatorzy sceny YouTube mogą sobie sprawić bilet myTup Premium kosztujący aż 500 złotych, jednak obejmujący dwa dni, wstęp do strefy VIP oraz zestaw gadżetów.

Pasjonaci gier z pewnością zainteresują się karnetami skierowanymi głównie dla graczy - PREMIUM kosztujący 500 złotych obejmuje nie tylko wcześniejsze wejście w dniach organizowania imprezy, ale również gwarancję miejsca siedzącego podczas rozgrywek CS:GO, LoL, StarCraft II (jedna strefa premium do wyboru). Dodatkowo, uczestnik otrzyma również zestaw gadżetów.

Bilet God Mode kosztuje aż 4000 złotych, natomiast uczestnicy w jego ramach otrzymają wszystko to, co w poprzednim, tańszym pakiecie, a ponadto - gwarancję miejsca siedzącego we wszystkich strefach PREMIUM rozgrywanych gier, zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu Monopol (4-7 marca), dostęp do strefy VIP oraz cateringu oraz zestaw gadżetów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu