Antyapps

Hype Hunter — Kolejna aplikacja dla fanów streetwear’u

Antyapps
Hype Hunter — Kolejna aplikacja dla fanów streetwear’u
0

W ubiegłym tygodniu opisywałem na łamach AntyApps aplikację Steal Alert. Jest to narzędzie stworzone z myślą o poszukiwaczach streetwearowych okazji. Jeśli szukacie butów, ubrań lub akcesoriów w dobrych cenach - Steal Alert da wam znać, kiedy w internetowych sklepach pojawią się atrakcyjne promocj...

W ubiegłym tygodniu opisywałem na łamach AntyApps aplikację Steal Alert. Jest to narzędzie stworzone z myślą o poszukiwaczach streetwearowych okazji. Jeśli szukacie butów, ubrań lub akcesoriów w dobrych cenach - Steal Alert da wam znać, kiedy w internetowych sklepach pojawią się atrakcyjne promocje. Okazało się, że to nie jedyna tego typu aplikacja dedykowana fanom mody ulicznej. Dziś, trafiłem na Hype Huner - narzędzie, które nie tylko przypomni o promocjach, ale również da nam znać, kiedy na rynku pojawią się nowe modele butów.

Jeśli w waszym otoczeniu znajdują się fani mody ulicznej, na pewno zdążyliście już odkryć, że buty, bluzy i t-shirty można nie tylko nosić, ale i kolekcjonować - zupełnie jak płyty, czy karty. Ubrania to coś co nosimy wszyscy dlatego traktowanie ich jak hobby może być dla wielu osób nie do pojęcia. Nie trzeba jednak mieć obsesji na punkcie Supreme, żeby ucieszyć się z ładnej pary butów kupionych za pół ceny. I właśnie dlatego aplikacje takie jak Hype Hunter, czy Steal Alert powinny przypaść do gustu wszystkim osobom, które nie lubią przepłacać.

Hype Hunter w akcji

Główny interfejs aplikacji podzielono na cztery części. W kategorii „home” znajdziemy informacje o najnowszych i najlepszych promocjach na markowe ubrania, buty i akcesoria. Druga sekcja Hype Hunter to kody rabatowe. Na liście wyświetlają się logotypy różnych sklepów i marek, które co jakiś czas udostępniają rabaty dla swoich klientów. Jeśli w polu „dostępne kupony” widzimy liczbę inną od zera, możemy kliknąć przycisk „pokaż” i tym samym wyświetlić instrukcję, która powie nam co musimy zrobić, aby zdobyć zniżkę.

Przedostatnia sekcja w aplikacji Hype Hunter to dział „nadchodzące premiery”. Osoby, które kolekcjonują buty na pewno docenią przypomnienia o modelach obuwia, które niedługo pojawią się w sklepach. Każda z informacji opatrzona jest zdjęciem i co najważniejsze - ceną jaką przyjdzie nam zapłacić za produkt.

Ostatni dział w menu umożliwia nam zalogowanie się do aplikacji za pomocą Facebooka. Własne konto w Hype Hunter pozwoli skorzystać z systemu ocen, komentarzy i dodawania do ulubionych. W ustawieniach profilu możemy też zdefiniować jakie kategorie produktowe nas interesują.

Aplikacja dostępna jest za darmo w Google Play i App Store. Istnieje również przeglądarkowa wersja Hype Hunter, która oferuje dokładnie te same funkcje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu