Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Szukacie gier online by pobawić się ze znajomymi? Sprawdźcie te tytuły, które kupicie za grosze!

1

Humble Bundle cały czas w formie i jedna paczka z grami goni kolejną — nie ma czasu na przerwy czy odrobinę wytchnienia. I patrząc na ich zawartość naprawdę mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że lepszego czasu dla graczy jeszcze nigdy nie było — bo za niewielkie pieniądze można obkupić się w rozmaite tytuły. Jeżeli nic dla siebie nie widzicie w obecnie trwających akcjach, to istnieje duża szansa, że w kolejnej — która wystartuje już wkrótce — coś trafi w wasze gusta. Dzisiejszy pakiet skupia się na grach wieloosobowych, przy których będziecie mogli miło spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi, albo... po prostu innymi miłośnikami cyfrowej rozrywki!

Próg pierwszy: zapłać co najmniej dolara

Najniższy próg to tym razem trzy gry — i to bardzo od siebie różne. Tradycyjnie juz zadbano o różnorodność — i tak oto znalazło się miejsce dla dość nietypowej bijatyki opartej na prostym schemacie i fizyce tamtejszego świata; szalonego beat'em upa (czy, jak wolicie, chodzonej bijatyki) i tego co tygryski lubią najbardziej, czyli wciągających układanek!

  • Stick Fight: The Game (Microsoft Windows, macOS — Steam)
  • Rampage Knights (Microsoft Windows, macOS — Steam)
  • Tumblestone (Microsoft Windows, macOS, Linux — Steam i DRM Free)

Próg drugi: wpłać więcej, niż wynosi średnia (obecnie około 5 dolarów)

W drugim progu znalazły się tytuły, które lubią bawić się konwencją. Nie znajdziemy tutaj typowych przedstawicieli gatunków, a wszystkim tamtejszym tytułom dużo bliżej do segmentu szalonych eksperymentów. To powinno być dobrą wiadomością dla wszystkich, którzy lubią nieszablonowe podejście — w tym konkretnym przypadku, każdorazowo przyprawione solidną dawką współzawodnictwa!

  • Besiege (Microsoft Windows, macOS, Linux — Steam)
  • Duck Game (Microsoft Windows — Steam)
  • Hover (Microsoft Windows, macOS, Linux — Steam)

Próg trzeci: zapłać co najmniej czternaście dolarów

W najdroższym progu tym razem znalazło się miejsce dla tylko jednej gry — ale za to jakiej! Rocket League to tytuł, którego raczej żadnemu miłośnikowi sieciowych szaleństw przedstawiać nie trzeba, bo gra od czasów debiutu w abonamencie PlayStation Plus (co miało miejsce dobrych kilka lat temu) cieszy się niesłabnącą popularnością. Nietypowe połączenie samochodów, piłki i boiska piłkarskiego porwało do zabawy tysiące graczy na całym świecie. Doskonała produkcja, chociaż... akurat w kontekście całej paczki — przy stosunkowo niskiej średniej — nie czyni jej jakoś specjalnie dobrą okazją. Ale jeżeli lubicie wspierać twórców akcji i brakuje wam jeszcze Rocket League w waszych Steamowych biblioteczkach, to myślę że lepsza okazja do nadrobienia zaległości może się długo nie powtórzyć.

  • Rocket League (Microsoft Windows, macOS, Linux — Steam)

Humble Hooked on Multiplayer już dostępny!

Paczka Humble Hooked on Multiplayer wystartowała wczorajszego wieczora — i będzie ją można nabyć jeszcze przez blisko dwa tygodnie. Dostępna jest pod adresem: https://www.humblebundle.com/games/hooked-on-multiplayer-2018-bundle

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: