VOD

30 000 darmowych i 20 000 płatnych treści w Huawei Video! VOD rusza z kopyta

Weronika Makuch
13

Wraz z nowymi flagowymi smartfonami Huawei z serii P - P40 i P40 Pro - marka wprowadziła na rynek nową usługę. Huawei Video pozwoli na oglądanie bezpłatnych i odpłatnych filmów, programów rozrywkowych, informacyjnych i naukowych.

Mało wam usług VOD? Nie ma problemu, właśnie została rozbudowana kolejna z nich! Spodoba się wszystkim fanom oglądania materiałów na urządzeniach mobilmych, a konkretniej tym, którzy posiadają telefon marki Huawei. Huawei Video było dostępne na poprzednich smartfonach od tego producenta, ale ograniczało się do możliwości przeglądania własnych filmów nagranych smartfonem. Nowa usługa dostępna jest na urządzeniach Huawei P40 i P40 Pro. Z kolei użytkownicy modeli Huawei Mate 30 Pro i P40 lite mają możliwość zaktualizowania jej i korzystania z nowych funkcji. Na pozostałych urządzeniach z EMUI 8.0 i wyższym, aktualizacje będą rozsyłane stopniowo już w kwietniu.

Huawei Video wzbogacone o 50 000 nowych tytułów

W 2020 roku Huawei powiększyło ofertę usługi o ponad 50 000 nowych tytułów, w tym 30 000 treści bezpłatnych. Biblioteka będzie uzupełniana o nowe produkcje co tydzień. Pojawią się tam tytuły zarówno międzynarodowe jak i lokalne. Nie zabraknie seriali, hitów kinowych, materiałów sportowych, filmów dokumentalnych i krótkich wideo. Z treści zamieszczonych w Huawei Video można korzystać poprzez subskrypcję lub jednorazowe wypożyczenie na okres 48 godzin. Oczywiście można też zdecydować się na darmowe treści.

Jesteśmy po konferencji Huawei. Oto, jak prezentują się P40, P40 Pro i P40 Pro+

Huawei Video oferuje treści od międzynarodowych i europejskich dostawców:

  • Rakuten TV – jedna z wiodących w Europie platform „wideo na życzenie”;
  • FilmBox – jeden z największych serwisów z filmami;
  • BBC News – globalny serwis informacyjny;
  • BazaarTV – platforma z filmami o modzie;
  • STINGRAY – wieloplatformowy serwis muzyczny transmitujący koncerty;
  • DailyMotion – serwis internetowy umożliwiający prezentację filmów, wideoklipów lub własnych mini produkcji;
  • ToonGoggles – serwis z ponad 5 tysiącami kreskówek dla dzieci;
  • The Explorers – filmy dokumentalne w 4K.

Interfejs usługi dostosowany jest do oglądania treści z poziomu smarftona. Posiada opcje wygodnej personalizacji i konfiguracji jak np. dostosowanie kolejności najczęściej oglądanych kanałów. W Huawei Video nie zabrakło również możliwości pobierania i oglądania treści offline. Stali widzowie Huawei Video będą mogli liczyć na dostęp do ekskluzywnych filmów VIP oraz zniżki na nowe i istniejące hity kinowe.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu