Mobile

HTC udostępnia w Google Play Sense Home wraz z aplikacją Motywy z HTC M9

Grzegorz Ułan
HTC udostępnia w Google Play Sense Home wraz z aplikacją Motywy z HTC M9
13

W tym tygodniu trafiłem na nowy serwis HTC Themes, udało mi się nawet stworzyć swój własny motyw po zalogowaniu na konto HTC. Jednak nie sposób było skorzystać z niego na moim HTC One M7, do dziś. W Google Play właśnie pojawiła się aktualizacja programu HTC Sense Home (dawniej BlinkFeed), dzięki...

W tym tygodniu trafiłem na nowy serwis HTC Themes, udało mi się nawet stworzyć swój własny motyw po zalogowaniu na konto HTC. Jednak nie sposób było skorzystać z niego na moim HTC One M7, do dziś.

W Google Play właśnie pojawiła się aktualizacja programu HTC Sense Home (dawniej BlinkFeed), dzięki któremu możemy zupełnie odmienić swoje telefony.

Można skorzystać z gotowych zestawów lub wybrać poszczególne elementy samemu. Do wyboru mamy tapety, ikony czy dźwięki i co najbardziej mnie cieszy fonty, które dodamy do naszego motywu na stronie motywów HTC.

W samej aplikacji mobilnej możemy skorzystać jedynie z dostępnych zestawów, z tego co zauważyłem, bez tak dokładnej i zróżnicowanej personalizacji jak na stronie HTC.

Bardzo fajna opcja, już bez konieczności instalacji różnych dodatków ze sklepu możemy stworzyć własny, indywidualny wygląd pulpitu wraz dźwiękami czy fontami (to ostatnie tylko poprzez stronę HTC) i zastosować w swoim telefonie.

Dodatkowo możemy się cieszyć też kolejną nowością z HTC One M9, czyli widget Sense Home, w którym możemy skonfigurować sobie ikony dostępu do aplikacji, z których najczęściej korzystamy w domu, w pracy czy w trasie. Widget sam się uczy naszych przyzwyczajeń i z czasem wypełni się pozycjami, które uruchamiamy zwykle w danej lokalizacji.

Strona główna HTC Themes.
Aplikacja HTC Sense Home dostępna w Google Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu