35

Honor 7C za jedną złotówkę. Takiej promocji jeszcze nie było!

honor 7c
Za złotówkę, bez dodatkowych opłat, bez umowy, abonamentu, haczyków, kruczków, drobnych druczków. Wystarczy, że będziecie odpowiednio szybcy, a uda się Wam zgarnąć naprawdę dobry telefon w niecodziennie niskiej cenie.

Już jutro pierwsza setka kupujących otrzyma telefon Honor 7C za jedną jedyną złotówkę. Wystarczy, że kupicie urządzenie mieszcząc się w ustalonym przez oficjalny sklep Honor na Allegro „okienku” promocyjnym. To zaś otwiera się 18 lipca o godzinie 12:00.

Telefon Honor 7C charakteryzuje się podwójnym aparatem fotograficznym (13 MP + 2 MP), który jest ewenementem w kontekście budżetowych propozycji. Da sobie radę nie tylko ze zdjęciami w dobrych warunkach oświetleniowych, ale i zapewni odpowiednią jakość w trakcie tworzenia ujęć w gorszym świetle. Ponadto, zastosowanie dwóch jednostek foto pozwala na uzyskanie atrakcyjnego i modnego efektu bokeh.honor 7c

To nie jedyna „flagowcowa” funkcja w Honor 7C. Co powiecie na odblokowywanie telefonu za pomocą twarzy?

Odblokowywanie telefon twarzą – Face Unlock to cecha znana głównie z flagowców. Honor 7C kosztujący w Polsce około 850 złotych również pozwala na tego typu uwierzytelnianie. Warto zwrócić uwagę także na spory ekran o przekątnej 5,99 cala o proporcjach 18:9 – na pewno nie zabraknie Wam przestrzeni roboczej. Ponadto, w smartfonie znajdziecie slot na dwie karty SIM oraz jedną microSD. Do dyspozycji użytkownika jest także ośmiordzeniowy procesor, Android 8.0 z EMUI 8.0 oraz akumulator o pojemności 3000 mAh.

Honor 7C w konfiguracji: 3 GB pamięci RAM + 32 GB przestrzeni na dane dostępny będzie od jutra (18 lipca) od godziny 12:00 w cenie 1 zł. W promocji udział weźmie tylko 100 pierwszych kupujących. Promocyjne egzemplarze dostępne będą jedynie w kolorze czarnym.

Link do oficjalnego sklepu Honor na Allegro