Gry

Homefront za darmo z Humble Bundle

Kamil Pieczonka
0

Okres świąteczny to dla graczy nie lada gratka. Nie tylko mamy masę promocji, ale także co jakiś czas trafiają się nawet darmowe gry. Tak jest tym razem, w ramach Humble Bundle, przez najbliższe 45 godzin możecie odebrać kod na grę Homefront na platformie Steam.

Homefront nie jest grą nową, premiera miała miejsce na początku 2011 roku, ale mimo wszystko może być warty zainteresowanie. Oceny na Steam oscylują w granicach 75%, więc jej odbiór jest raczej pozytywny. Ciężko mi ją wam polecać z czystym sumieniem, bo nigdy nie ogrywałem tego tytułu, ale być może teraz jest ku temu dobra okazja. Jeśli wierzyć informacjom z sieci, kampania jednoosobowa zajmuje około 5 godzin, nie jest to więc zbyt rozbudowany tytuł.

Homefront - opis gry

Jest rok 2027, po 15 latach nieustających konfliktów spowodowanych kończącymi się surowcami naturalnymi, podłamane Stany Zjednoczone z upadającą gospodarką i zdziesiątkowaną armią zostają zaatakowane przez Wielką Republikę Koreańską. Kraj opuszczony przez wszystkich swoich sojuszników i pozostawiony na pastwę koreańskiego okupanta niknie w oczach. Ludzie są albo uwięzieni, albo współpracują z oprawcą... albo walczą w partyzantce.

W Homefront wcielasz się właśnie w członka ruchu oporu. W tej pierwszoosobowej strzelance musisz pomóc swoim towarzyszom w walce z okupantem w wielu misjach na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Kampania zaprojektowana została przez Johna Miliusa, odpowiedzialnego między innymi za takie tytuły jak Apocalypse Now czy Red Dawn. Tryb multiplayer również oferuje całkiem sporo, a po tej promocji, nie zabraknie na serwerach pewnie towarzyszy do grania.

Humble Bundle - Homefront

Jeśli nadal jesteście zainteresowani to zapraszam na stronę Humble Bundle, gdzie możecie po rejestracji odebrać darmowy kod.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu