Seriale

"High Desert" to nowa czarna komedia z Patricią Arquette od Apple TV+

Kamil Świtalski
"High Desert" to nowa czarna komedia z Patricią Arquette od Apple TV+
0

Apple TV+ ani trochę nie zwalnia tempa. Ich najnowsza produkcja to nowa czarna komedia z Patricią Arquette w roli głównej!

"High Desert" na Apple TV+. Co wiemy o serialu?

Twórcy "High Desert" zabiorą nas do małego, pustynnego, miasteczka Yucca Valley w Kalifornii. Główną bohaterką jest Peggy (w tej roli Patricia Arquette) — kobieta, która po śmierci matki postanawia zmienić swoje życie i zostać prywatnym detektywem. Twórcy na tę chwilę nie zdradzają jeszcze zbyt wielu szczegółów, ale bez wątpienia oczekiwania i apetyt są dość wygórowane. W obsadzie poza Arquette zobaczymy jeszcze Matta Dillona, Christine Taylor, Brada Garreta czy Weruche Opię.  Teraz na przystawkę Apple serwuje nam klimatyczny trailer:

"High Desert" to serial stworzony i napisany przez Nancy Fichman, Katie Ford i Jennifer Hoppe. Trio to pełni również pełnią funkcję producentów wykonawczych. Czarna komedia to jeden z tych gatunków, który jest dość... specyficzny. Z jednej strony bowiem potrafi bawić do łez, z drugiej — wszystkie elementy muszą być ze soba odpowiednio zbalansowane, by nie znużyć widzów. Za reżyserię "High Desert" odpowiedzialny jest Jay Roach, produkcją zaś zajmą się sama Patricia Arquette wespół z Benem Stillerem. To duet, który wcześniej współpracował już przy uwielbianych na całym świecie i cieszących się ogromnym uznaniem "Severance" oraz "Ucieczce z Dannemory".

"High Desert" na Apple TV+. Kiedy premiera?

Serial składć się będzie z ośmiu odcinków, po pół godziny każdy. Twórcy obiecują noirowy twist z klasycznym gatunku detektywistycznym w roli głównej, zaś świat do którego zostaniemy zabrani ma być pełen dziwactw i niebezpieczeństw. Nie da się ukryć, że całość zapowiada się dość intrygująco — a jak wypadnie w praktyce? O tym przekonamy się już niebawem, oficjalna premiera serii już 17 maja. Kolejne odcinki dodawane będą co tydzień.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news