VOD

Nareszcie! HBO Go uwolnione, bez operatorów! Wypróbuj przez darmowy miesiąc

Konrad Kozłowski
Nareszcie! HBO Go uwolnione, bez operatorów! Wypróbuj przez darmowy miesiąc
95

Stało się! Zgodnie z zapowiedziami sprzed weekendu, HBO Go jest od dzisiaj dostępne jako usługa samodzielna, do której posiadania nie wymagana jest umowa z żadnym operatorem ani pośrednik w postaci innej platformy VOD. Cena subskrypcji to 29,90 zł miesięcznie, możecie skorzystać z darmowego miesiąca próbnego.

Po tym jak w naszym regionie HBO Go zawitało w innych krajach jako odrębna platforma VOD, byliśmy naprawdę zdziwieni, że taka decyzja nie dotyczyła także Polski. Co się odwlecze, to nie uciecze. HBO nareszcie odebrało wszystkim potencjalnym widzom argument o potrzebie posiadania długoterminowej umowy z operatorami komórkowymi lub telewizyjnymi, by móc korzystać z dobrodziejstw HBO Go. Niepotrzebne jest obecnie także korzystanie z usług pośredników, jak Player.pl czy Ipla, którzy w swoich ofertach posiadają katalog HBO Go.

HBO Go bez umowy - wypróbuj przez darmowy miesiąc, później tylko 29,90 zł

Cena miesięcznego dostępu do HBO Go to 29,90 zł, co jest dość atrakcyjną ofertą biorąc pod uwagę nie tylko cały czas rozbudowywaną ofertę filmów i seriali, gdzie nie brakuje oryginalnych produkcji HBO, ale znajdziecie także mnóstwo innych, głośnych, premier, ale bardzo istotne jest także odświeżenie samego serwisu HBO Go oraz aplikacji mobilnych, do czego doszło przed kilkoma miesiącami. Od tamtej pory HBO Go w przeglądarce, na smartfonach i tabletach, a także na konsoli PS4 oraz Apple TV ogląda się bez większych przeszkód.

HBO Go na tej samej zasadzie, co Netflix, Showmax i Prime Video

Bez wątpienia HBO Go zyska teraz mnóstwo nowych klientów, ponieważ nareszcie zdecydowano się przejść na model stosowany przez innych graczy na rynku VOD. Comiesięczna opłata zwolniona z obowiązku kontynuowania subskrypcji to zdecydowanie najlepsze, co mogło spotkać wszystkich chętnych.

By rozpocząć przygodę z HBO Go kierujemy się pod adres hbogo.pl, gdzie zakładamy konto podając wszystkich niezbędne dane. Opłata naliczona zostanie dopiero przy rozpoczęciu drugiego okresu rozliczeniowego.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu