Netflix

Nowy serial Netfliksa - Gypsy - z fajnym, tajemniczym zwiastunem

Paweł Winiarski
Nowy serial Netfliksa - Gypsy - z fajnym, tajemniczym zwiastunem
6

Psychologiczny thriller z Naomi Watts w roli głównej. Terapeutka rozwija niebezpieczne i intymne relacje z osobami z życia jej pacjentów. Powstanie 10 odcinków. - tak w ubiegłym roku opisał serial Gypsy Konrad, przy okazji zestawienia zapowiedzianych dla serwisu Netflix nowości. I na dobrą sprawę n...

Psychologiczny thriller z Naomi Watts w roli głównej. Terapeutka rozwija niebezpieczne i intymne relacje z osobami z życia jej pacjentów. Powstanie 10 odcinków.

- tak w ubiegłym roku opisał serial Gypsy Konrad, przy okazji zestawienia zapowiedzianych dla serwisu Netflix nowości. I na dobrą sprawę nie wiemy o nim zbyt wiele, sam krótki (choć dobry) zwiastun nie zdradza co zobaczymy. Ale za to zachęca swoim tajemniczym i trochę mrocznym klimatem.

Serial Gypsy będzie się składać z 10 odcinków i można o nim powiedzieć - thriller psychologiczny. Opowie historię Jean Halloway (granej przez Naomi Watts) - terapeutki, która zamiast zachować profesjonalny dystans w stosunku do swoich pacjentów, wchodzi z nimi w bardzo bliskie, intymne relacje. Oprócz Watts, w serialu zobaczymy takich aktorów, jak Billy Crudup, Sophie Cookson czy Lucy Boyton. Producentkami serialu są Liza Chasin i Lisa Rubin.

Serial doczekał się też wreszcie oficjalnej daty premiery. Obejrzymy go niedługo, bo 30 czerwca.

 

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu