Off topic

GTA IV i Tomb Raider dla czytelników Antyweb.pl

Grzegorz Marczak
GTA IV i Tomb Raider dla czytelników Antyweb.pl
124

Tym razem firma Cenega wypuszcza na rynek kolejne części kultowych gier na PC czyli GTA IV oraz Tomb Raider: Underworld. Prawdopodobnie miłośnikom gier obu tych tytułów nie trzeba przedstawiać więc przejdę od razu do rzeczy. Do rozdania mam jeden pakiet składający się z tych dwóch gier. Z...Tym razem firma Cenega wypuszcza na rynek kolejne części kultowych gier na PC czyli GTA IV oraz Tomb Raider: Underworld. Prawdopodobnie miłośnikom gier obu tych tytułów nie trzeba przedstawiać więc przejdę od razu do rzeczy.

Do rozdania mam jeden pakiet składający się z tych dwóch gier. Zabawa jaką proponuję jest równie prosta jak w przypadku Fallouta3. Aby mieć szansę na wygranie tych dwóch hitów na PC wystarczy w komentarzu podać link do waszym zdaniem najciekawszego wpisu jaki pojawił się w tym roku na polskich blogach (jedyną kategorią jaką chciał bym wykluczyć jest polityka).

Zabawa potrwa do Czwartku do północy - zwycięzca który zostanie przeze mnie wybrany będzie proszony o przesłanie danych do przesyłki na mój adres email.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

gameGrycenegagames