Mobile

Gry miesiąca na iOS — wrzesień 2016

Kamil Świtalski
Gry miesiąca na iOS — wrzesień 2016
0

Po najlepszych aplikacjach września, najwyższy czas przyjrzeć się najciekawszym grom na iOS o których pisaliśmy w ostatnich tygodniach!

Wpis pierwotnie ukazał się na AntyApps.pl

Astro Attack

Czasami człowiek lubi wrócić do korzeni -- Astro Attack to idealny przykład tego, że znane i lubiane pomysły wciąż dają ogromnie dużo frajdy!

Przejdź do wpisu.

Burly Men at Sea

Gry przygodowe ewoluują z każdym rokiem, a Burly Men at Sea są tego idealnym przykładem. Doskonała opowieść z kilkoma ścieżkami do wyboru, zamknięta w minimalistycznej oprawie i bardzo niepozornej stylistyce.

Przejdź do wpisu.

ENYO

Ciekawa i niebanalna turowa strategia, której pojedynki odbywają się na składającej się z kilkudziesięciu pól planszy. Wymagająca zabawa dla wszystkich miłośników myślenia kilka kroków przed siebie.

Przejdź do wpisu.

Huetopia

Jak powszechnie wiadomo -- gier logicznych nigdy za wiele. Huetopia to na pozór banalna sprawa, jednak już przy pierwszych chwilach z grą okazuje się, że dopasowywanie kolorów przy ograniczonym ruchu jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać...

Przejdź do wpisu.

Ice Lakes

Gier poświęconych łowieniu ryb jest niewiele. A takich, w których czynimy to na lodzie -- prawie w ogóle! Prawie, bo mamy Ice Lakes. Kompleksową, wymagającą, rozbudowaną i czasochłonną produkcję, przy których mamy szansę wtopić dziesiątki godzin na wirtualnych łowach!

Przejdź do wpisu.

Ignatius

Platformówka jak dawniej. Z zagadkami, wyzwaniami zręcznościowymi i stylem. Tym razem przywodzącym na myśl pierwsze produkcje filmowe...

Przejdź do wpisu.

Kerflux

Kerflux to gra jakiej prawdopodobnie nie widzieliście nigdy wcześniej. Jest to wyjątkowo oryginalne połączenie gry logicznej i muzycznej. Dopasowywanie fal dźwiękowych na poszczególnych poziomach bywa zarówno banalnie proste, jak i... wymagające. Niezależnie jednak od poziomu trudności, gra pozwala się odprężyć i zrelaksować. Jeśli lubicie 8-bitowe dźwięki, tym bardziej polecam sprawdzenie Kerflux na własnym smartfonie. To naprawdę intrygujący tytuł!

Przejdź do wpisu.

Lumines Puzzle and Music

Lumines, czyli puzzle i układanki od których nie można się oderwać. Najświeższa odsłona serii, podobnie jak wszystkie poprzednie, również czaruje nas dopracowanymi aspektami wizualnymi i doskonałą ścieżką dźwiękową.

Przejdź do wpisu.

Steins;Gate

Przedstawiciel uwielbianego w Japonii gatunku Visual Novel, w której zgłębiamy tomiszcza tekstu, przy okazji pomagając dokonać bohaterom wyborów. Od nich zależy to, jak dalej potoczą się ich losy. Tym razem uwikłani zostaniemy w historię z czasem i konsekwencjami po majstrowaniu przy nim...

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu