Mobile

Aplikacje miesiąca na iOS — wrzesień 2016

Kamil Świtalski
Aplikacje miesiąca na iOS — wrzesień 2016
0

Wrzesień za nami, czas zatem na szybkie podsumowanie ostatnich kilkudziesięciu dni i -- jak zwykle subiektywny -- wybór najciekawszych propozycji, o których przez ten czas pisaliśmy na AntyApps. Tradycyjnie też zachęcam do zapoznania się ze wszystkimi materiałami, które znajdziecie pod tym linkiem!

Wpis pierwotnie ukazał się na AntyApps.pl

Allo

Nareszcie zadebiutował komunikator tekstowy, który Google zapowiedziało na tegorocznym I/O. Czym się wyróżnia, jak i jak wypada na tle konkurencji?

Przejdź do wpisu.

Aloha

O bezpieczeństwie w sieci mówi się w ostatnich miesiącach coraz więcej, dlatego warto też zadbać o odpowiednie przeglądarki. Aloha jest jedną z tych, którym zdecydowanie warto dać szansę!

Przejdź do wpisu.

App in the Air

Asystent każdego miłośnika latania. Powiadomienia, widżety, masa przydatnych informacji -- a wszystko to zamknięte w solidnie wykonanej aplikacji, która powinna znaleźć się w docku wszystkich miłośników awiacji ;-).

Przejdź do wpisu.

Google Trips

Pozostając w temacie podróży -- kiedy już dolecimy na miejsce, warto poprosić Google Trips o zaproponowanie nam planu wycieczki! A kiedy udostępnimy całe nasze plany wycieczkowe -- również te, które znajdują się na naszej skrzynce mailowej -- dostaniemy gotowe rozwiązania na każdy dzień. Z Google Trips nie sposób się gdziekolwiek zgubić.

Przejdź do wpisu.

Nice Plan

Plan lekcji -- czytelny i przejrzysty. Po prostu -- czarno na białym.

Przejdź do wpisu.

RapChat

Jeżeli kiedykolwiek myśleliście by podjąć próbę nauki rapowania, to właśnie zdarzyła się idealna okazja. RapChat pokaże kilka sztuczek, a co najlepsze -- zrobi to w naprawdę ciekawej i przemyślanej formie!

Przejdź do wpisu.

YouTube Go

Żyjąc w Polsce większość z nas raczej nie ma większego problemu z tanimi pakietami danych, także przestaliśmy już liczyć kilobajty, megabajty, a nawet gigabajty w mobilnych internetach. Nie wszędzie jednak jest tak różowo, a przy okazji wakacyjnych wypadów również warto mieć pod ręką ulubione treści offline. I to, a także kilka innych, ma zaoferować YouTube Go -- zapowiedziana przed kilkoma dniami aplikacja.

Przejdź do wpisu.

Way of Life

Fantastyczna propozycja dla tych, którzy planują nową drogę życia i chcą śledzić postępy wprowadzanych w swoich życiach zmian. Tylko i aż!

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu