Mobile

Najlepsze gry na iOS — styczeń 2017

Kamil Świtalski
Najlepsze gry na iOS — styczeń 2017
0

Wskazujemy najlepsze gry na iOS, które miały premierę w styczniu 2017. W co trzeba zagrać? Które gry warto mieć na iPhone'ach i iPadach?

Tekst pierwotnie pojawił się na AntyApps.pl, gdzie testujemy najlepsze aplikacje mobilne na Androida, iOS i Windows.

Bubble Witch 3 Saga

King powraca w blasku chwały i serwuje nam trzecią część gry z rozbijaniem kulek w roli głównej. To jeszcze więcej wyzwań i niebezpieczeństw -- a także kilka nowych elementów, których nie uświadczyliśmy we wcześniejszych odsłonach serii!

Przejdź do wpisu.

Masky

Jeżeli lubicie ciekawie opracowane zręcznościówki z hipnotyzującym zmysły soundtrackiem — Masky będzie strzałem w dziesiątkę! Gra to na swój sposób nietypowa, do tego z nietypową oprawą, a całe sterowanie zamknięto raptem w dwóch przyciskach. Zobaczcie sami!

Przejdź do wpisu.

Moomin Quest

Moomin Quest to znakomita, nieprzekombinowana i ponadczasowa rozgrywka, która ma szansę zawojować waszymi smartfonami i tabletami. Rytmiczno-zręcznościowa zabawa z uwielbianymi przez dzieci i dorosłych bohaterami wciąga od samego początku!

Przejdź do wpisu.

Ninja Spinki Challenges

Najświeższa gra kultowego Flappy Bird. Przyszło nam czekać nań naprawdę długo -- a takie powroty autorów jednego dzieła nie zawsze są owocne. Tym razem, na szczęście, naprawdę się udało. To jedna z produkcji które mogą poszczycić się humorem, prostą -- ale na swój sposób atrakcyjną -- oprawą, a przede wszystkim fantastycznym zestawem wyzwań!

Przejdź do wpisu.

Ookujira

Sprawa jest prosta -- kiedy z oceanu wyskakuje wieloryb, robimy wszystko, aby jak najdłużej utrzymać go przy życiu. W takim koncepcie i malowniczych, pastelowych, barwach zamknięto zręcznościową zabawę która wciąga na wiele godzin!

Przejdź do wpisu.

Quiz & Go

Quizy to każdorazowo znakomite połączenie solidnego zastrzyku wiedzy i doskonałej zabawy. Często posegregowane tematycznie, choć Quiz&Go stawia na naprawdę szeroki zakres, a wszystko to w postaci "ścieżki" z zadaniami. Dla miłośników gatunku -- pozycja obowiązkowa!

Przejdź do wpisu.

Red’s Kingdom

Red’s Kingdom to jeden z tych tytułów, który zapada w pamięć na długo — a także, najzwyczajniej w świecie, nie daje się od siebie oderwać. Bo po rozwiązaniu każdej z zagadek aż chce się zobaczyć, co dalej zgotowali dla nas twórcy! Red's Kingdom to jedna z tych produkcji, które zapamiętacie na dłużej — i jeżeli lubicie niebanalne rozwiązania oraz kreatywne łamigłówki to jestem przekonany, że wy również.

Przejdź do wpisu.

Shards of Memories

Gra która w przemyślanej, klimatycznej, formie serwuje poważną tematykę i... puzzle -- co więcej, te oparte na banalnie prostych zasadach. Sam byłem urzeczony, no i co tu dużo mówić — polecam wam tę zabawę z całego serca. Ze względu na pokłady emocji które zaserwowało nam Astrogarde Lab, wciągającą historię oraz przyjemne łamigłówki.

Przejdź do wpisu.

The Binding of Isaac: Rebirth

Isaac po wielu miesiącach walk zawitał również na iOS -- i to w jakiej formie! Twórcy zadbali o świeże arty, poprawione efekty, zupełnie nowa ścieżka dźwiękowa spod rąk Matthiasa Bossi’ego oraz Jona Evansa, a także nowe pokoje i usprawnienia, które projektował sam McMillen. A przy tym zrobili co w ich mocy, aby wszystko to było naprawdę przyjemne w obyciu na panelach dotykowych!

Przejdź do wpisu.

Yuri

Yuri to tytuł który z czystym sumieniem polecam wszystkim miłośnikom dobrych platformówek. Zestaw umiarkowanie trudnych wyzwań połączony z fantastyczną oprawą tworzą znakomity duet, który aż zachęca do zabawy!

Przejdź do wpisu.

Z-Exemplar

Strzelanina w prawdziwie starym stylu. Jeżeli zagrywaliście się w shmupsowe klasyki w czasach 8-bitowych komputerów, a barwy ZX Spectrum nie są wam obce -- to wsiadajcie do tego wehikułu czasu i  ruszajcie na podbój kolejnych planet!

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AplikacjeMobileGryiOS