Mobile

Najlepsze aplikacje na iOS — styczeń 2017

Kamil Świtalski
Najlepsze aplikacje na iOS — styczeń 2017
0

Wybieramy najlepsze aplikacje na iOS, które zadebiutowały w styczniu 2017. Co warto zainstalować? Które programy trzeba mieć na iPhone'ach i iPadach?

Tekst pierwotnie pojawił się na AntyApps.pl, gdzie testujemy najlepsze aplikacje mobilne na Androida, iOS i Windows.

Cosmetic Scan

Jeżeli kiedykolwiek borykaliście się z alergiami, to z pewnością wiecie jak te potrafią być uciążliwe. Jeżeli zaś staracie się dzielnie wybierać kosmetyki naturalne, bez szkodliwych składników — to też wiecie, że wyszukiwanie co drugiego elementu ich składu nie jest łatwym, ani przyjemnym, zadaniem w zatłoczonych, sklepowych, alejkach. Cosmetic Scan rozwiązuje wszystkie te problemy w mgnieniu oka!

Przejdź do wpisu.

Handle

Fantastyczne narzędzie łączące w sobie listę zadań i kalendarz w pełni zintegrowane z naszym kontem Google -- dzięki temu zarządzanie mailami, kalendarzem i zadaniami na później staje się prawdziwą przyjemnością!

Przejdź do wpis.

Heart Rate

Heart Rate to podręczny pulsometr zamknięty w naprawdę prostej formie. Nic dodać, nic ująć!

Przejdź do wpisu.

Inkitt

Platforma dla młodych pisarzy, w której znajdziemy cały zestaw rozmaitości. Książki są na pierwszym planie i to na nich skupia się cała uwaga -- niestety, jakość samych treści pozostawia wiele do życzenia. Ale jak wszędzie -- tam również można znaleźć prawdziwe perełki!

Przejdź do wpisu.

LikeSo

Osobisty asystent, który pomoże nam pracować nad naszymi nawykami "mówieniowymi". Produkt przeznaczony jest na rynek anglojęzyczny, przez co jego główny cel niespecjalnie się u nas sprawdzi -- ale i my możemy zrobić z niego solidny użytek i skorzystać z jego pomocy przy nauce języka Szekspira.

Przejdź do wpisu.

Meitu

Jeżeli miałbym wybierać największy hit ostatniego miesiąca, to prawdopodobnie byłoby Meitu. Chińska aplikacja do przerabiania zdjęć zawładnęła kilkanaście dni temu profilami w portalach społecznościowych, chociaż... szał najwyraźniej już minął.

Przejdź do wpisu.

Picky

Ekipa odpowiedzialna za Polarr przedstawiła światu nowy produkt, którego algorytmy pozwolą odnaleźć najlepsze zdjęcia w serii, automatycznie nałożą filtry i zapewnią najwyższą jakość. Ciekawy pomysł, choć wykonaniu jeszcze trochę brakuje do ideału...

Przejdź do wpisu.

Poison-202

Niezależnie od tego czy właśnie zaczynacie swoją przygodę z syntezatorami na iOS, czy macie za sobą niejedną produkcję zrealizowaną z pomocą tego typu narzędzi, gorąco polecam sprawdzenie możliwości Poison-202. Produkcji której możliwości są ogromne, a cena -- jak na tego typu produkt -- pozostaje naprawdę przystępną!

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu