Mobile

Gry i aplikacje miesiąca na Windows - lipiec 2016

Kamil Świtalski
Gry i aplikacje miesiąca na Windows - lipiec 2016
8

Lipiec za nami, co oznacza, że to już połowa (standardowych) wakacji! Tym razem nasze zestawienie aplikacji miesiąca nie zawiera hucznych aktualizacji aplikacji czy gier, ale zupełne nowości, które dla Was sprawdziliśmy. Wystarczy tego wstępu, oto one:

Wpis pierwotnie ukazał się na AntyApps.pl

B&W Camera


Jeśli szukacie aplikacji fotograficznej, która świetnie radzi sobie z filtrami, nakładając je na aparat w czasie rzeczywistym i przy okazji macie sentyment do czarno-białych zdjęć, to wypróbujcie B&W Camera.

Przejdź do wpisu.

Comic Show


Czytanie komiksów na zwykłym czytniku PDF nie należy do najwygodniejszych zadań. Takie programy najczęściej zostały stworzone do przeglądania dokumentów, więc trudno się dziwić, że brakuje im kilku przydatnych przy czytaniu obrazkowych historii funkcji. Przy regularnej lekturze komiksów lepiej zainteresować się jakimś wyspecjalizowanym w tym temacie narzędziem – jak na przykład Comic Show, który znajdziecie w sklepie Windows Store.

Przejdź do wpisu.

Squid


Wydrukowane notatki mają tę zaletę, że można je dowolnie przerabiać, dekorować i nadpisywać, co niekoniecznie jest standardem przy zwykłych edytorach tekstu albo czytnikach PDF. Brakuje wam tej oryginalności i osobistości odręcznych zapisków? Dzięki Squid wasze multimedialne notatki mogą przybrać zupełnie wyjątkową formę – prawie jak na papierze.

Przejdź do wpisu.

Realarm


Myślę, że tej aplikacji wielu użytkownikom mobilnego Windowsa nie trzeba przedstawiać. Realarm to zdecydowanie jeden z najlepszych budzików, jakie znajdziecie na ten system, który zdecydowanie bije na głowę systemowy zegar. Jeśli nadal nie mieliście styczności z tym programem albo z jakiegoś powodu wam on nie pasował, to od niedawna macie jeszcze więcej powodów, aby się na niego przesiąść.

Przejdź do wpisu.

Pixel Survival


Jesteście spragnieni dzikiej przygody, ale brakuje wam odwagi, żeby na kilka dni zaszyć się pośrodku ciemnego, przerażającego lasu? Z Pixel Survival możecie sprawdzić, jak poradzilibyście sobie podczas mrożącego krew w żyłach surwiwalu, nie ruszając się z wygodnego fotela.

Przejdź do wpisu.

Money Wallet


Potrzebujecie porządnego narzędzia, z którym bez problemu prześledzicie swoje wydatki i rozplanujecie opłaty na najbliższy czas? Spośród wszystkich tego typu aplikacji warto zwrócić uwagę na Money Wallet – prosty w obsłudze, spolszczony program, w którym wasze środki pieniężne będą pod stałą, bardzo rygorystyczną kontrolą.

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu