Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Filmy

Oto zwiastun nowego filmu Tomb Raider z Alicią Vikander w roli głównej!

KK
Konrad Kozłowski
16

Tytułu Tomb Raider chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Losy pani archeolog śledzimy od 1996 roku, dzięki grom. Ekranizacje tych gier były średnio udane, ale podjęto decyzję o podjęciu kolejnej próby. Oto zwiastun filmu Tomb Raider.

Filmy z 2001 i 2003 roku (Lara Croft: Tomb Raider i Tomb Raider: Kolebka Życia) nie sprostały nie tylko oczekiwaniom graczy, ale i szerszej publiczności. Koszty poniesione podczas produkcji nie zwróciły się, a ze swojej strony dodam, że po seansie nigdy do nich nie wróciłem - nawet Angelina Jolie nie zdołała uratować żadnego z filmów. Podobnie jak zdecydowano się na reboot serii gier, filmowa adaptacja powróci na ekrany w zupełnie nowym stylu. Czy lepszym? Oceńcie sami:

Jesteście przekonani? Wszędzie natykam się na (skrajnie) negatywne komentarze, choć w moich oczach trailer nie wypadł tak niekorzystnie. W ciągu dwóch minut Alicia Vikander nie zdołała mnie kompletnie do siebie przekonać, ale jako Lara Croft może wypaść całkiem znośnie. Jak prezentować się będzie cała reszta - fabuła i efekty w końcowej wersji - przyjdzie nam się przekonać dopiero w marcu przyszłego roku.

Na koniec zestawienie scen ze zwiastuna ze zrzutami ekranu z gry - co Wam się bardziej podoba?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: