Moje przemyślenia

Tańczący Android w duecie z zombie - wideo [do kawy]

Szymon Barczak
Tańczący Android w duecie z zombie - wideo [do kawy]
7

Jakiś czas temu świat obiegło wideo przedstawiające tańczącego Androida na stoisku Sony Ericsson. Wywołało ono dużo pozytywnych emocji ze względu na osobę tancerza, który przebrany był w kostium droida. Tańczył on z tak zawrotną szybkością, że internautom zdawało się, jakby film był przyspieszony. P...

Jakiś czas temu świat obiegło wideo przedstawiające tańczącego Androida na stoisku Sony Ericsson. Wywołało ono dużo pozytywnych emocji ze względu na osobę tancerza, który przebrany był w kostium droida. Tańczył on z tak zawrotną szybkością, że internautom zdawało się, jakby film był przyspieszony. Producent telefonów kontynuuje prezentacje swoich produktów wzbogacone o tańczącego Androida, tym razem w duecie z zombie :)

Sony Ericsson jako jeden z wielu producentów urządzeń do grania, prezentuje się na konferencji GamesCon. Nie tylko zabrał ze sobą tańczącego Droida, ale równie utalentowanego tancerza przebranego za zombie. Cała akcja ma promować Androida jako platformę do gier na przykładzie nowego tytułu Plants vs Zombies (swoją drogą warto zauważyć, że gra sprzedawana jest przez Amazon Appstore).

Rewelacja. Bardzo fajna metoda promocji, prawda?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Androidwideociekawostka