Google

Google wyśmiewał Apple, a zrobił to samo. Google Pixel 3 XL na zdjęciach - a w pudełku niespodzianka!

Konrad Kozłowski
Google wyśmiewał Apple, a zrobił to samo. Google Pixel 3 XL na zdjęciach - a w pudełku niespodzianka!
45

Google Pixel 3 XL skrywa coraz mniej tajemnic. Wiemy, jak telefon wygląda, jaką będzie mieć specyfikację, a teraz poznaliśmy także zawartość pudełka. A w środku czeka na nas mała niespodzianka!

Przed nami jeszcze kilka miesięcy oczekiwań na premierę nowych modeli smartfonów od Google, ale Pixele mają przed nami coraz mniej do ukrycia. Po renderach i zdjęciach prototypów, nadszedł czas na fotografie finalnej wersji smartfona, który... znalazł się wewnątrz pudełka. Dzięki najnowszym fotkom oraz nagraniu wideo, mamy wgląd do zawartości pudełka, które trafi do sprzedaży. W środku znajdziemy typowe akcesoria, ale jedno z nich przykuło naszą uwagę.

Google wyśmiewał Apple. Zrobił to samo

Okazuje się bowiem, że słuchawki, które będą dołączone do zestawu, posiadają złącze USB-C. Jeśli wydaje wam się, że to coś przypomina to macie rację - gdy iPhone został pozbawiony złącza słuchawkowego jack, w pudełku klienci znajdowali słuchawki ze złączem Lighting, ale i adapter. Ten ostatni też jest w pudełku, a Google najwyraźniej nie zamierza już dalej żartować sobie z Apple i z iPhone'a - wybierając tylko USB-C, jako jedyne złącze w telefonie, zaoferuje też w pełni kompatybilne z urządzeniem słuchawki.

Słuchawki, które przypominają Pixel Buds, lecz w wersji przewodowej. Co ciekawe, to prawdopodobnie one przed rokiem miały znaleźć się w pudełkach z Pixelem 2, ale z jakiegoś powodu Google wycofało się z tej decyzji, a do użytkowników trafiły puste opakowania z przestrzenią na słuchawki. Czy nowe słuchawki trafią do wszystkich trzech nowych Pixeli 3?

Google Pixel 3 - domniemana specyfikacja

Na samych zdjęciach najważniejszy jest jednak Google Pixel 3 XL ze swoim ekranem o rozdzielczości 1440 na 2960 pikseli. Wewnątrz miałby znajdować się procesor Snapdragon 845 z układem Adreno 630 oraz 4 GB pamięci RAM. Jeśli zwróciliście uwagę na górną część ekranu, to na pewno zauważyliście koszmarnie wyglądające wcięcie. Jego następstwem jest najwyraźniej ograniczenie przestrzeni wcześniej zarezerwowanej dla paska powiadomień. Kompletnie nie podoba mi się taka praktyka.

Nie mamy pewności, że na zdjęciach oglądamy finalną wersję telefonu, ale musi to być jedna z najbardziej zaawansowanych wersji. O ile oczywiście jest prawdziwa, ale wszystko wskazuje na to, że faktycznie mamy do czynienia z nadchodzącym nowym smartfonem od Google. A jakie będą nowe smartfony Google Pixel 3?

Źródło: AndroidPolice

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu