Google

Świetna funkcja w Google Trips. Bilety na atrakcje? Bez problemu

Jakub Szczęsny
Świetna funkcja w Google Trips. Bilety na atrakcje? Bez problemu
3

Google Trips to prawdziwa gratka dla osób, które uwielbiają podróżować. Prosta, aczkolwiek doskonale rozbudowana aplikacja w kontekście zwiedzania aplikacja od Google właśnie wzbogaciła się o kolejną przydatną funkcję. Wyobraźcie sobie, że kupujecie bilety na atrakcje turystyczne jedynie w programie dla telefonu komórkowego.

Piękna perspektywa, prawda? Google Trips w najnowszej wersji (jest dostępny plik APK, nie każdy jeszcze otrzymał aktualizację) pozwala na kupienie biletów, np. do muzeum bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Dzięki temu, zaplanowanie naszej podróży oraz zwiedzanie konkretnych miejsc będzie jeszcze prostsze, jeszcze bardziej komfortowe, a dodatkowo - sam proces planowania zajmie nam znacznie mniej czasu. Poza tym, nie zgubicie swoich biletów - będziecie mieć je zawsze przy sobie.

Czym jest Google Trips?

Google Trips to prosta aplikacja mobilna, która pozwala Wam znaleźć odpowiednie miejsca dla siebie gdziekolwiek znajdujecie się na świecie. Możecie podejrzeć miejsca, w których warto się zatrzymać, restauracje, w których warto zjeść oraz np. atrakcje, które wręcz trzeba odwiedzić. Niektórzy widzą w tej propozycji właściwie najlepszą aplikację mobilną dla turystów na świecie - to wcale nie ślepy strzał.

Niektórzy z Was mogą mieć już nową wersję Google Trips (v1.10.0.205), jeżeli nie - pobierzcie ją ze sprawdzonego źródła (APKMirror). Oczywiście, problemem mogą być ograniczenia niektórych lokalizacji, w pewnych miejscach zapłacenie za atrakcje w ten sposób jest niemożliwe.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu