26

Google Wave – wytłumaczone

Z Wave bawię się od wczoraj i przyzna, że dziwne to doświadczenie poznawać coś tak nowego. Nie wszystko jest jeszcze dla mnie zrozumiałe, nie wiem jak odnaleźć się w publicznych dyskusjach i jak efektywnie wykorzystać to narzędzie. Z drugiej strony jest już wiele podpowiedzi na temat – co można zrobić z Wave. Jedną z wskazówek […]

Z Wave bawię się od wczoraj i przyzna, że dziwne to doświadczenie poznawać coś tak nowego. Nie wszystko jest jeszcze dla mnie zrozumiałe, nie wiem jak odnaleźć się w publicznych dyskusjach i jak efektywnie wykorzystać to narzędzie. Z drugiej strony jest już wiele podpowiedzi na temat – co można zrobić z Wave. Jedną z wskazówek jest np: FAQ Wave tworzone przez kilkadziesiąt osób na raz. To jednak nie wszystko w Wave możemy tworzyć roboty, które automatycznie wykonywać będą pewnego rodzaju funkcje, Wave można embadować do wpisów na naszym blogu, możemy połączy Wave z komunikatorem itp. Jednym słowem jest co poznawać i czego się uczyć.

W sieci pojawił się bardzo dobry filmik pokazując czym jest Wave i czym może być dla użytkownika. Podejrzewam, że niedługo tego typu produkcji będzie więcej. Ludzie na Wave na głos zastanawiają się jak można „to coś” wykorzystać i jednocześnie sami tworzą coraz więcej świetnych przykładów.