2

Google Street View zagląda do wnętrza oceanów!

Do niesamowitej kolekcji zdjęć z najpiękniejszych zakątków świata (Polska też ma swoją), które można przeglądać w Mapach Google, tak jakbyśmy je osobiście zwiedzali, dołączyły wczoraj podwodne zdjęcia. Choć przez chwilę możemy poczuć się jak nurkowie i podziwiać rafy koralowe w różnych zakątkach świata. Dostępne są galerie z takich miejsc jak Wilson Island czy Lady Elliot […]


Do niesamowitej kolekcji zdjęć z najpiękniejszych zakątków świata (Polska też ma swoją), które można przeglądać w Mapach Google, tak jakbyśmy je osobiście zwiedzali, dołączyły wczoraj podwodne zdjęcia. Choć przez chwilę możemy poczuć się jak nurkowie i podziwiać rafy koralowe w różnych zakątkach świata.

Dostępne są galerie z takich miejsc jak Wilson Island czy Lady Elliot Island w Australii, Molokini Crater i Hanauma Bay na Hawajach oraz Apo Islands na Filipinach.

Każdą kolekcję możemy otworzyć w Mapach Google i podobnie jak w usłudze Street View, gdzie możemy „spacerować” sobie ulicami miast, tutaj „zanurzamy” się w głębinach oceanu.

Wrażenia są niesamowite, zwłaszcza dla osób, które nigdy nie nurkowały w rafach koralowych, teraz możemy poczuć choć namiastkę tego, czego doświadczają pasjonaci tych podmorskich przestworzy.Zapraszam do wspólnego zanurzenia, bez masek tlenowych czy kombinezonów:) – Galeria.