Google

Google Reader - podziel się ze znajomymi

Grzegorz Marczak
Google Reader - podziel się ze znajomymi
3

Logując się dzisiaj do Google Reader (czytnik RSS - jeśli ktoś nie zna lub nie korzysta), po zalogowaniu ujrzałem taki oto komunikat: Okazało się, że Google rozwijając swój produkt postanowiło zintegrować nieco to co mamy w Google Reader (a dokładnie to czym się dzielimy czyli "shareujemy...

Logując się dzisiaj do Google Reader (czytnik RSS - jeśli ktoś nie zna lub nie korzysta), po zalogowaniu ujrzałem taki oto komunikat:Okazało się, że Google rozwijając swój produkt postanowiło zintegrować nieco to co mamy w Google Reader (a dokładnie to czym się dzielimy czyli "shareujemy") z naszymi znajomymi z Google Talk (chat w gmailu). Od tej pory każde źródło, które postanowimy udostępnić ( opcja "shared item") będzie automatycznie widoczne dla naszych znajomych Gtalk. Udostępnione przez naszych znajomych źródła znajdziemy w prawy panelu bocznym w części opisanej "Friends shared items).

Google oczywiście zadbało o to abyśmy mogli decydować kto jest naszym znajomym oraz kto może widzieć nasze źródła a kto nie. To samo tyczy się wcześniej udostępnianych informacji - nie będą one automatycznie pokazane teraz naszym znajomym.

Bardzo ciekawy jestem jak ta funkcjonalność się rozwinie i czy spowoduje, że użytkownicy zaczną dzielić się między sobą ciekawymi znaleziskami. Ja już skorzystałem bo wśród źródeł moich znajomych znalazłem parę ciekawych informacji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu