Android

Google poleca najlepsze gry i aplikacje na Androida w nowej zakładce sklepu

Kamil Świtalski
Google poleca najlepsze gry i aplikacje na Androida w nowej zakładce sklepu
3

Google Play obfituje w dziesiątki tysięcy rozmaitych gier i aplikacji. Jak odnaleźć najciekawsze z nich? Jednym z dobrych sposobów jest przegląd propozycji AntyApps, ale jeżeli za wszelką cenę chcecie samodzielnie przeczesywać sklep — to warto zobaczyć nową zakładkę, którą przygotowało Google!

Główna strona Google Play nie zawsze proponuje najwyższej jakości produkcje. W moim konkretnym przypadku aplikacje wybrane dla mnie są w cały świat. Bo mimo coraz większej liczby wysokiej jakości produkcji, często giną one pod grubą warstwą miernoty pełnej mikropłatności, reklam i fatalnego designu. I Google nareszcie podpatrzyło rozwiązanie, z którego od lat korzysta już Apple. I tak oto powstała odświeżona zakładka Nasz Wybór (Editor's Choice), w której widnieją wybrane przez redakcję gry, aplikacje oraz nowy dział: Android Excellence. A co w nim?

Android Excellence — najlepsze doświadczenia na Androidzie!

Zakładka powstała z myślą o grach i aplikacjach które, jak twierdzi Google, zapewnią najlepsze wrażenia obcowania z ich mobilną platformą. Wśród nich znalazły się wysokiej jakości produkcje, które podążają za wytycznymi Google w kwestiach designu, a przy okazji są -- po prostu -- produktami z najwyższej półki. W tym momencie w dziale Android Excellence znalazło się dwadzieścia siedem gier i aplikacji. I nie trzeba być specjalnym znawcą tematu, by wiedzieć, że to tytuły z najwyższej półki. Co ważne, redakcja zadbała, aby był tam prawdziwy misz-masz. Są gry, są aplikacje, są tytuły dla starszych i młodszych. Znajdą tam coś dla siebie zarówno miłośnicy zakupów, jak i sportowcy.

Tego nam było trzeba!

Cieszę się, że Google nareszcie stworzyło sekcję z wysokiej jakości grami i aplikacjami. Tym bardziej że — jak już wspomniałem — coraz trudniej ostatnio odnaleźć takie produkty. Zestaw Android Excellence ma być odświeżany co kwartał, także zapiszcie odnośnik w ulubionych i nie zapomnijcie do niego co jakiś czas zaglądać. Może natkniecie się na tytuły, z którymi się jeszcze wcześniej nie spotkaliście?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AplikacjeAndroidGry