Google

Google Keep doczekało się wreszcie odręcznych notatek

Paweł Winiarski
26

Miało je Notes, miało Evernote - przyszedł i czas na Google Keep. Przydatny dodatek dla wszystkich, którzy lubią robić notatki na smartfonie. W Google Keep pojawiła się wreszcie taka możliwość. Wystarczy odnaleźć ikonę długopisu, a następnie ją wybrać. Dostaniecie wtedy możliwość skorzystania z t...

Miało je Notes, miało Evernote - przyszedł i czas na Google Keep.

Przydatny dodatek dla wszystkich, którzy lubią robić notatki na smartfonie. W Google Keep pojawiła się wreszcie taka możliwość. Wystarczy odnaleźć ikonę długopisu, a następnie ją wybrać. Dostaniecie wtedy możliwość skorzystania z trzech rodzajów pióra i 28 kolorów. Kiery coś już odręcznie zanotujecie lub napiszecie, możecie to również zaznaczyć. Nowa funkcja zadziała również z poziomu ekranowego widgetu.

Nie jest to oczywiście narzędzie do tworzenia skomplikowanych grafik czy rysowania, ale jeśli wolicie czasem zanotować coś odręcznie, nowa funkcja powinna się przydać. Szczególnie docenią ją właściciele telefonów z rysikami, ja do notowania palcem na ekranie nie potrafiłem się przekonać.

Aktualizacja aplikacji wprowadzająca nową funkcję wysyłana jest aktualnie do wszystkich użytkowników. Sam jej u siebie nie znalazłem, musiałem wesprzeć się pobraniem Google Keep z zewnętrznego źródła. Oczywiście nie zachęcam, w razie czego robicie to na własną odpowiedzialność.

grafika: 1

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

NotatkiKeepGoogle Keep