17

Google Docs jak Microsoft Office

Trzeba przyznać, że rozwój pakietu biurowego od google jest prowadzony sumiennie i konsekwentnie. Ostatnia zmiana w toolbarze została wprowadzona na życzenie użytkowników – a chcieli oni mięć różnego rodzaju opcje i funkcje dostępne z menu w ten sam sposób jak jest to zrobione w pakiecie od Microsoftu. Ironicznie Google Docs zaczyna swoim zewnętrznym wyglądem przypominać […]

Trzeba przyznać, że rozwój pakietu biurowego od google jest prowadzony sumiennie i konsekwentnie. Ostatnia zmiana w toolbarze została wprowadzona na życzenie użytkowników – a chcieli oni mięć różnego rodzaju opcje i funkcje dostępne z menu w ten sam sposób jak jest to zrobione w pakiecie od Microsoftu.

Ironicznie Google Docs zaczyna swoim zewnętrznym wyglądem przypominać MS Office – oczywiście nic w tym złego bo przecież korzystają z dobrych praktyk i przede wszystkim stosują rozwiązania do których przyzwyczajeni są użytkownicy.

Mam jednak nadzieję, że kiedy Google zrobi system operacyjny lub przeglądarkę internetową to z wyglądu będzie ona nieco różnić się od ulubionych produktów większości użytkowników:)Ciekawy jestem ilu z was systematycznie używa Google Docs?