Miniblog

Google Analytics na Androidzie. Gratka dla fanów podglądu na żywo

Grzegorz Ułan
Google Analytics na Androidzie. Gratka dla fanów podglądu na żywo
1

Nie jest to co prawda pełny dostęp do naszych statystyk w wersji mobilnej, ale na pewno ucieszy zagorzałych fanów podglądu na żywo aktualnej liczby odwiedzających naszą stronę. W zasadzie to jedyna z funkcji, jeżeli nie mamy utworzonych alertów niestandardowych, dla której na tę chwilę warto si...


Nie jest to co prawda pełny dostęp do naszych statystyk w wersji mobilnej, ale na pewno ucieszy zagorzałych fanów podglądu na żywo aktualnej liczby odwiedzających naszą stronę.

W zasadzie to jedyna z funkcji, jeżeli nie mamy utworzonych alertów niestandardowych, dla której na tę chwilę warto się zainteresować tą aplikacją i mieć dostęp do swoich statystyk na żywo, również na urządzeniach mobilnych.

Możemy wybrać każdą spośród podpiętych pod nasze konto stron, by dalej monitorować aktualną popularność publikowanych materiałów. Dalej mamy podgląd alertów automatycznych oraz wspomnianych niestandardowych. Mam nadzieję, że to dopiero początek i Google rozwinie tę aplikację o dodatkowe funkcje, znane z wersji przeglądarkowej.

Google Analytics do pobrania z Google Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu