Startups

GoldenLine wspiera polskie startupy

Redakcja Antyweb
GoldenLine wspiera polskie startupy
5

Kluczem do sukcesu jest wykwalifikowany zespół. Trudno jednak znaleźć takich współpracowników, którzy podzielą naszą pasję do szerzenia założonej idei. Pomagają w tym narzędzia rekrutacyjne, takie jak Wyszukiwarka Kandydatów GoldenLine, które niedawno uruchomiło specjalny program wspierający polskie...

Kluczem do sukcesu jest wykwalifikowany zespół. Trudno jednak znaleźć takich współpracowników, którzy podzielą naszą pasję do szerzenia założonej idei. Pomagają w tym narzędzia rekrutacyjne, takie jak Wyszukiwarka Kandydatów GoldenLine, które niedawno uruchomiło specjalny program wspierający polskie startupy.

Proces rekrutacyjny nierzadko spędza sen z powiek pracodawcom, szczególnie tym, którzy stawiającym swoje pierwsze kroki w biznesie. Dlatego firma GoldenLine postanowiła pomóc takim przedsiębiorcom w znalezieniu odpowiednich ludzi do pracy i w tym celu stworzyła specjalny program, którego uczestnicy mogą skorzystać z narzędzi rekrutacyjnych GoldenLine na preferencyjnych warunkach. Uczestnicy programu otrzymają za symboliczną złotówkę dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów - bazy ponad 1,6 mln profili zawodowych specjalistów oraz kierowników niższego i wyższego szczebla.

Sami zaczynaliśmy jako startup, dlatego doskonale wiemy, że ludzie to podstawa niemalże każdego udanego biznesu - mówi Miłosz Ryniecki, E­commerce & Lead Generation Manager GoldenLine.

Przecież dzięki pracy doświadczonych i kreatywnych ludzi, przedsiębiorstwa mogą się rozwijać i tworzyć kolejne miejsca pracy. - Uruchomiliśmy program dla startupów, bo chcemy rozwijać polską przedsiębiorczość wspierając młode biznesy wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami rekrutacyjnymi

- podkreśla Ryniecki.

Program “GoldenLine dla startupów” skierowany jest do młodych firm, głównie internetowych oraz z obszaru ICT. Inicjatywa ma na celu wsparcie początkujących przedsiębiorców poprzez ograniczenie kosztów związanych z budowaniem zespołu. Do programu zostanie zakwalifikowanych sto startupów, które będą mogły skorzystać z merytorycznej pomocy w procesie rekrutacji, którą udzieli GoldenLine, ­ekspert na rynku rekrutacji pasywnych.

Co oferuje program? Przede wszystkim dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów dla 3 osób w firmie oraz szkolenie i opiekę eksperta ds. rekrutacji GoldenLine. Zgłoszenia do programu dla startupów można składać na stronie: http://rekrutacja.goldenline.pl/dla-startupow.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu