Polska

Gol na wagę zdrowia - Flakmecz!

GM
Grzegorz Marczak
1

Internauci organizują charytatywny mecz piłkarski, w którym zmierzą się z... Artystami. Pod wodzą Andrzeja Strejlaua zagrają przeciwko drużynie Olafa Lubaszenki z m.in Rafałem Olbrychskim i Markiem Kościkiewiczem. Chcą w ten sposób wspomóc chorą Paulinę Pruską. Mecz odbędzie się 26 września na st...

Internauci organizują charytatywny mecz piłkarski, w którym zmierzą się z... Artystami. Pod wodzą Andrzeja Strejlaua zagrają przeciwko drużynie Olafa Lubaszenki z m.in Rafałem Olbrychskim i Markiem Kościkiewiczem. Chcą w ten sposób wspomóc chorą Paulinę Pruską.

Mecz odbędzie się 26 września na stadionie Agrykoli w Warszawie a wybrane osoby do Reprezentacji trenować będzie Andrzej Strejlau, były selekcjoner kadry Polski. Każdy Internauta może zagrać w Kadrze, wystarczy zarejestrować się na stronie www.flakmecz.pl i przejść eliminacje. Mecz i pierwszą polską reprezentacje Internautów w piłce nożnej postanowił sponsorować Dotpay S.A., dzięki czemu każdy gol strzelony podczas meczu to 1000 złotych dla Pauliny.

Wszystko powyżej to fragmenty z informacji prasowej akcji, którą jak najbardziej popieram. Jeśli projekt ten zakończy się sukcesem (mam tutaj na myśli, że padną dwu cyfrowe wyniki w meczu) będzie to podwójne zwycięstwo. Zarówno dla grających (oraz wszystkich którzy charytatywnie zorganizowali i wsparli mecz) jak i dla osoby na rzecz której zbierane są w ten sposób pieniądze.

Autorzy całej akcji nadal poszukują sponsorów na piłki oraz koszulki dla zawodników. Jeśli masz możliwość namówić swoją firmę na pomoc finansową w tego typu akcji - zrób to! I koniecznie przyjdźcie na mecz!

Flakmecz w Internecie:

www.flakmecz.pl
http://www.goldenline.pl/spotkanie/flakmecz-internauci-kontra-artysci-dla-pauliny
http://www.facebook.com/event.php?eid=139251362141

Ps. Bardzo rzadko cytuję tak duże fragmenty informacji prasowej - w tym jednak przypadku warto!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

flaker