Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Tak wygląda pierwsza gra na wyłączność dla PlayStation 5

PW
Paweł Winiarski
10

Jesteście ciekawi jak będzie wyglądać pierwsza gra na wyłączność dla PlayStation 5? To dobrze się składa, bo do sieci wyciekł zwiastun Godfall, na którym widać jak gra prezentuje się w ruchu. Tego oczekujemy?

Niektórzy twierdzą, że ten wyciek to materiał, który miał zostać zaprezentowany podczas zbliżającej się wielkimi krokami oficjalnej prezentacji PlayStation 5. Jak to jednak w życiu bywa, ktoś czegoś nie dopilnował i film hula sobie w najlepsze w sieci. Trochę trudno mi w to uwierzyć, bo znalazłem też informację, że materiał pochodzi z wersji z początku 2019 roku, czyli nie jest już specjalnie aktualny. I w sumie to mogłoby się zgadzać, bo - delikatnie mówiąc - z kapci nie wyrywa i raczej nie pokazuje niczego, czego już nie widzieliśmy. A przecież tytuł startowy nowej konsoli ma pokazywać jak najwięcej mocy nowego sprzętu.

No cóż, ten fragment rozgrywki na pewno tego nie robi i moim zdaniem lepiej prezentował się God of War, który ma na karku prawie 2 lata. Pozostaje więc mieć nadzieję, że to faktycznie fragmenty z jakiegoś dema z początku 2019 roku, których zadaniem było nakreślenie kształtu gry i podesłanie takiego klipu gdzieś wewnątrz firmy. Nie po to słuchamy bowiem o mocy nowego PlayStation 5 i Xboksa żeby oglądać materiały pokazujące gry, które prezentują się tak jak tytuły obecne aktualnie na rynku na PlayStation 4 i Xboksie One.

Zobacz też: PlayStation 5 czy nowy Xbox?

A co Wy w ogóle sądzicie o GodFall? Czy zupełnie nowy tytuł to dobry pomysł żeby promować konsolę nowej generacji? A może lepiej było skupić się na jakiejś znanej i lubianej marce, na przykład przygotować na start PS5 nowego God of War. Myślę, że tytuł świetnie sprzedałby ten sprzęt na premierze.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: