6

GG Mobilne – Wierne odwzorowanie nowej wersji desktopowej

Kiedy ogłaszaliśmy udostępnienie nowej wersji GG, zamieściliśmy również zrzut ekranu z wersji webowej tego komunikatora. Już tam było widać dążenie do unifikacji wszystkich wersji. Nie inaczej jest z mobilną wersją. Mamy ten sam ciemny pasek z ikonami – Kontakty, Powiadomienia, Poczta GG. Jedynie ostatnia pozycja – Radio, przenosi nas do pobrania zewnętrznej aplikacji OpenFM. Zdziwienie […]

Kiedy ogłaszaliśmy udostępnienie nowej wersji GG, zamieściliśmy również zrzut ekranu z wersji webowej tego komunikatora. Już tam było widać dążenie do unifikacji wszystkich wersji. Nie inaczej jest z mobilną wersją.

Mamy ten sam ciemny pasek z ikonami – Kontakty, Powiadomienia, Poczta GG. Jedynie ostatnia pozycja – Radio, przenosi nas do pobrania zewnętrznej aplikacji OpenFM.

Zdziwienie moje wzbudził komunikat, na sam początek po uruchomieniu programu, iż aplikacja musi pobrać jeszcze dodatkowo 10MB danych. Znam ten komunikat z gier, pierwszy raz się spotykam z czymś takim w przypadku zwykłej aplikacji. Ale może nie powinienem się dziwić?:)

Link do Android Market
Link do AppStore