Miniblog

Będzie chat wideo w usługach Windows Live

Michał Majchrzycki
0

No i doczekaliśmy się ważniejszych skutków zakupu Skype przez Microsoft. Ci internauci, którym zależy na możliwości prowadzenia rozmów wideo z poziomu przeglądarki internetowej, powinni być zadowoleni. Zobaczmy, co jeszcze przegotował Microsoft dla swoich użytkowników. Do internetu najpierw przec...

No i doczekaliśmy się ważniejszych skutków zakupu Skype przez Microsoft. Ci internauci, którym zależy na możliwości prowadzenia rozmów wideo z poziomu przeglądarki internetowej, powinni być zadowoleni. Zobaczmy, co jeszcze przegotował Microsoft dla swoich użytkowników.

Do internetu najpierw przeciekł zrzut ekranu, a następnie podobny został opublikowany przez Microsoft na blogu firmy. W tekście o możliwościach SkyDrive możemy zobaczyć, że użytkownicy Windows Live Wave 5 będą mogli komunikować się ze znajomymi za pośrednictwem chatu wideo w przeglądarce. Mała ikonka kamery pojawiła się obok loginu użytkownika.

Ciekawe, kiedy Microsoft zacznie wprowadzać rozmowy wideo w swojej usłudze internetowej? Zastanawia mnie również, czy będą one powiązane z podobną funkcją, którą można było zobaczyć na zrzutach ekranu systemu Windows 8.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu