Moje przemyślenia

Nowe GG już jest dostępne do pobrania

Grzegorz Ułan
63

Zapowiadana nowa odsłona GG ujrzała właśnie światło dzienne. Wersja beta, tego najpopularniejszego polskiego komunikatora, dostępna jest pod adresem http://beta.gg.pl/. Tam też możemy przetestować również nową przeglądarkową wersję GG. Czy to powrót do korzeni? Jeżeli chodzi o wygląd, jak naj...

Zapowiadana nowa odsłona GG ujrzała właśnie światło dzienne. Wersja beta, tego najpopularniejszego polskiego komunikatora, dostępna jest pod adresem http://beta.gg.pl/. Tam też możemy przetestować również nową przeglądarkową wersję GG.

Czy to powrót do korzeni? Jeżeli chodzi o wygląd, jak najbardziej. Jest prosto, przejrzyście, bez wodotrysków znanych z poprzednich wydań programu. W górnym menu mamy udostępnione zakładki. Kolejno - Kontakty, Powiadomienia, Poczta GG oraz Muzyka.

Okno rozmowy również zostało przebudowane. Mamy też ciekawie rozwiązanie z rozwijanym menu z prawej, z zakładkami do załączników i gier.

Jak się sprawdza w użytkowaniu, trzeba sprawdzić w dłuższym użyciu. Oczywiście sprawdziłem jak to się prezentuje zaraz po uruchomieniu. Nie jest nadal ciekawie z użyciem pamięci, ale nie stwierdziłem jakichś zacinek podczas używania.

Zobaczmy jeszcze wersję przeglądarkową.

No i zapraszam do testowania:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu