Polska

Grasz w CounterStrike? Rusza GEFORCE CUP 2017 z pulą nagród sięgającą 30 tys. dolarów

Marcin Hołowacz
Grasz w CounterStrike? Rusza GEFORCE CUP 2017 z pulą nagród sięgającą 30 tys. dolarów
0

Międzynarodowy turniej NVIDIA GEFORCE CUP 2017, w którym zawodnicy będą mogli powalczyć w grze Counter-Strike: Global Offensive o pulę nagród w wysokości 30 tys. dolarów, niebawem otwiera zapisy do rozgrywek eliminacyjnych online. Już 8 kwietnia będzie można się zdecydować na dokonanie wspomnianych zapisów do pierwszego z czterech turniejów kwalifikacyjnych.

Kto może brać udział w GEFORCE CUP 2017?

8 kwietnia na stronie www.geforcecup.pl zapisów będą mogli dokonywać zarówno profesjonalni gracze, jak i zwykli miłośnicy sieciowych rozgrywek, tworzących amatorskie zespoły (choć niewykluczone, że na zawodowym poziomie pod względem umiejętności).

Najlepszym sposobem na udowodnienie, że jest się ukrytym talentem, który poza profesjonalnym e-sportem zwyczajnie się marnuje, jest podjęcie walki z zawodowcami i zdobycie zwycięstwa. Nikt nie wątpi, że miejsce będzie miał niejeden pokaz imponujących umiejętności, więc najlepsze i najciekawsze rozgrywki eliminacyjne i grupowe będą transmitowane na Twitchu firmy NVIDIA. Każdy sport wymaga odpowiedniego komentarza, dlatego zadba o to Piotr „izak” Skowyrski oraz Patryk „easy” Dzięcioła.

30 tysięcy USD

Najbardziej na wyobraźnię mogą działać nagrody pieniężne. Ich łączna wysokość wynosi 30000 dolarów, więc jest o co walczyć, jednak aby to zrobić, należy dostać się do głównego turnieju, w którym trzeba będzie zmierzyć się ze specjalnei zaproszonymi zespołami: PENTA Sports, Fnatic Academy, Space Soldiers, Team Kinguin.

Turniej jest międzynarodowy i udział mogą brać jakiekolwiek drużyny, niezależnie od kraju pochodzenia czy narodowości. Natomiast transmisje z kanału Twitch będą komentowane w aż dziewięciu językach: polski, angielski, niemiecki, francuski, turecki, włoski, hiszpański, arabski, rumuński.

Finał turnieju GEFORCE CUP 2017

Finał będzie miał miejsce w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 27 – 27 maja i oczywiście będzie tam publiczność, która zagwarantuje niepowtarzalną atmosferę. Wstęp dla zainteresowanych widzów będzie wolny. Warto jeszcze dodać, że finał odbędzie się podczas ESPORT NOW 2017.

Finałowi zawodnicy będą mogli liczyć na swoje pomieszczenia, gdzie będą mogli wcześniej potrenować, lecz to nie wszystko… dodatkowo będą jeszcze pokoje VIP stworzone z myślą możliwości relaksu po trudnych rozgrywkach.

Szczegółowe informacje, zapisy oraz harmonogram rozgrywek znajdują się na oficjalnej stronie turnieju: www.geforcecup.pl

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Nvidia