Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
VOD

Gdzie opłaca się kupić HBO Go? Porównujemy wszystkie oferty

KK
Konrad Kozłowski
10

Gdzie kupić HBO Go? Widzowie mają teraz wybór, o jakim można było tylko pomarzyć kilka miesięcy temu - operatorzy komórkowi i telewizyjni, platformy VOD oraz niezależna oferta HBO Go. Która z nich wypada najlepiej?

Po uwolnieniu HBO Go wielu widzów zaczęło się zastanawiać, czy lepszym wyborem nie będzie pozostanie przy aktualnej ofercie, z której skorzystali u operatora. Faktycznie niektóre z nich wypadają pod względem finansowym odrobinę lepiej, ale pamiętajmy, że oprócz kosztów wykupionego HBO Go wiąże nas umowa z konkretnym operatorem na dłuższy okres niż miesiąc - a dokładnie tyle może maksymalnie trwać zobowiązanie (subskrypcja) w HBO Go, jeśli wybierzemy niezależną ofertę.

HBO Go w Cyfrowym Polsacie

HBO Go możecie zamówić będąc abonentem telewizji satelitarnej, Internetu LTE lub wybrać jedną z ofert dla nowych klientów. W najwyższym pakiecie kanały HBO i serwis HBO Go będą darmowe, natomiast w pozostałych koszt miesięczny to 30 zł.

HBO Go w Plusie

Plus oferuje pierwszy miesiąc darmowego dostępu do HBO Go, później miesięczny koszt usługi to 30 zł.

HBO Go w Play

Dla użytkowników telewizji Play NOW oraz każdego abonenta Play koszt comiesięcznego dostępu do HBO Go wynosi 25 złotych z pierwszym darmowym miesiącem. Przy wyborze nowego abonamentu Play Stan Nielimitowany bądź Play Internet kanały HBO i HBO Go można wykupić za 20 zł z 3-miesięcznym bezpłatnym okresem.

HBO Go w Vectrze

Oferta Vectry jest bardzo prosta - HBO Go kosztuje 20 zł miesięcznie i ten wydatek jest dopisywany do Waszego rachunku.

HBO Go w Multimedii

Multimedia posiada aktualnie promocję, dzięki której możecie wykupić dostęp do kanałów HBO za 24,90 zł miesięcznie, a z dopłatą 5 zł miesięcznie otrzymacie także HBO Go. Według informacji na stronie z promocji można w każdej chwili zrezygnować.

HBO Go w Netii

Netia proponuje pakiet HBO + HBO Go za 25 złotych miesięcznie, a serwis HBO Go jest dostępny także z poziomu dekodera Netia Player. W zależności od oferty możecie otrzymać darmowe 2 lub 3 miesiące, ale nowością jest opcja późniejszej rezygnacji w dowolnym momencie.

HBO Go w UPC

Jeśli posiadacie już usługi UPC, to kanały HBO i HBO Go możecie nabyć za 30 zł nie płacąc za pierwszy miesiąc. Niestety, koszt aktywacji to 29,90 zł, a okres zobowiązania wynosi 12 miesięcy. Jeśli interesuje Was pakiet internetu w pakiecie z HBO Go, to UPC przygotowało specjalną ofertę.

HBO Go w nc+

Zasady dostępu do kanałów HBO i HBO Go w nc+ są proste. Abonenci mają możliwość zamówienia dodatkowej usługi za 25 złotych miesięcznie, ale z pierwszym darmowym miesiącem.

HBO Go w Player.pl i Ipla

Obydwa serwisy VOD oferują możliwość wykupienia dostępu do katalogu HBO Go, ale na innych warunkach, dlatego przekieruję Was do wcześniej opublikowanego tekstu, w którym porównałem te oferty na HBO Go bez umowy.

HBO Go bezpośrednio u HBO

Oferta HBO jest jednoznaczna - za 29,90 zł otrzymujemy dostęp do serwisu VOD, w ramach którego obejrzymy też 3 kanały HBO na żywo na www lub w aplikacjach i smart TV. Nie uwzględniłem tej oferty z pozostałymi, ponieważ jest to odmienna propozycja od pozostałych.

 

 

 

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: