VOD

Gdzie opłaca się kupić HBO Go? Porównujemy wszystkie oferty

Konrad Kozłowski
Gdzie opłaca się kupić HBO Go? Porównujemy wszystkie oferty
10

Gdzie kupić HBO Go? Widzowie mają teraz wybór, o jakim można było tylko pomarzyć kilka miesięcy temu - operatorzy komórkowi i telewizyjni, platformy VOD oraz niezależna oferta HBO Go. Która z nich wypada najlepiej?

Po uwolnieniu HBO Go wielu widzów zaczęło się zastanawiać, czy lepszym wyborem nie będzie pozostanie przy aktualnej ofercie, z której skorzystali u operatora. Faktycznie niektóre z nich wypadają pod względem finansowym odrobinę lepiej, ale pamiętajmy, że oprócz kosztów wykupionego HBO Go wiąże nas umowa z konkretnym operatorem na dłuższy okres niż miesiąc - a dokładnie tyle może maksymalnie trwać zobowiązanie (subskrypcja) w HBO Go, jeśli wybierzemy niezależną ofertę.

HBO Go w Cyfrowym Polsacie

HBO Go możecie zamówić będąc abonentem telewizji satelitarnej, Internetu LTE lub wybrać jedną z ofert dla nowych klientów. W najwyższym pakiecie kanały HBO i serwis HBO Go będą darmowe, natomiast w pozostałych koszt miesięczny to 30 zł.

HBO Go w Plusie

Plus oferuje pierwszy miesiąc darmowego dostępu do HBO Go, później miesięczny koszt usługi to 30 zł.

HBO Go w Play

Dla użytkowników telewizji Play NOW oraz każdego abonenta Play koszt comiesięcznego dostępu do HBO Go wynosi 25 złotych z pierwszym darmowym miesiącem. Przy wyborze nowego abonamentu Play Stan Nielimitowany bądź Play Internet kanały HBO i HBO Go można wykupić za 20 zł z 3-miesięcznym bezpłatnym okresem.

HBO Go w Vectrze

Oferta Vectry jest bardzo prosta - HBO Go kosztuje 20 zł miesięcznie i ten wydatek jest dopisywany do Waszego rachunku.

HBO Go w Multimedii

Multimedia posiada aktualnie promocję, dzięki której możecie wykupić dostęp do kanałów HBO za 24,90 zł miesięcznie, a z dopłatą 5 zł miesięcznie otrzymacie także HBO Go. Według informacji na stronie z promocji można w każdej chwili zrezygnować.

HBO Go w Netii

Netia proponuje pakiet HBO + HBO Go za 25 złotych miesięcznie, a serwis HBO Go jest dostępny także z poziomu dekodera Netia Player. W zależności od oferty możecie otrzymać darmowe 2 lub 3 miesiące, ale nowością jest opcja późniejszej rezygnacji w dowolnym momencie.

HBO Go w UPC

Jeśli posiadacie już usługi UPC, to kanały HBO i HBO Go możecie nabyć za 30 zł nie płacąc za pierwszy miesiąc. Niestety, koszt aktywacji to 29,90 zł, a okres zobowiązania wynosi 12 miesięcy. Jeśli interesuje Was pakiet internetu w pakiecie z HBO Go, to UPC przygotowało specjalną ofertę.

HBO Go w nc+

Zasady dostępu do kanałów HBO i HBO Go w nc+ są proste. Abonenci mają możliwość zamówienia dodatkowej usługi za 25 złotych miesięcznie, ale z pierwszym darmowym miesiącem.

HBO Go w Player.pl i Ipla

Obydwa serwisy VOD oferują możliwość wykupienia dostępu do katalogu HBO Go, ale na innych warunkach, dlatego przekieruję Was do wcześniej opublikowanego tekstu, w którym porównałem te oferty na HBO Go bez umowy.

HBO Go bezpośrednio u HBO

Oferta HBO jest jednoznaczna - za 29,90 zł otrzymujemy dostęp do serwisu VOD, w ramach którego obejrzymy też 3 kanały HBO na żywo na www lub w aplikacjach i smart TV. Nie uwzględniłem tej oferty z pozostałymi, ponieważ jest to odmienna propozycja od pozostałych.

 

 

 

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu