Filmy

Oscary 2018 relacja live dostępna online i w telewizji

Konrad Kozłowski
Oscary 2018 relacja live dostępna online i w telewizji
0

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży filmowej zbliża się wielkimi krokami. 90. gala rozdania Oscarów odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca polskiego czasu. Wydarzenie będzie jako jedyny w Polsce transmitować Canal+, co oznacza, że bez przeszkód będzie można obejrzeć Oscary 2018 online i w telewizji.

Jak oglądać Oscary 2018 w telewizji?

Jak wspomniałem na wstępie, Canal+ ponownie organizuje własne studio poprzedzające galę oraz przeprowadzi transmisję z wydarzenia z polskim komentarzem. Studio poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska, które gościć będą ekspertów branży filmowej. W programie Canal+ zarezerwował czas antenowy od 01:30 do 6:05 w poniedziałek, 5 marca. Samą galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej poprowadzi Jimmy Kimmel - gospodarz programu stacji ABC "Jimmy Kimmel Live!".

Co istotne, nc+ podjęło decyzję o odkodowaniu Canal+ na czas transmisji dla wszystkich swoich abonentów, a także wśród wybranych operatorów sieci kablowych.

Jak oglądać Oscary 2018 online?

Podobnie jak rok temu, na oficjalnej stronie widnieje zakładka zapowiadająca dostępność transmisji online z Oscarów 2018 oraz na Facebooku Akademii, ale bardzo możliwe, że i tym razem nie będzie ona dostępna dla widzów z Polski. Alternatywą jest więc serwis nc+ go, dostępny niestety tylko dla abonentów nc+, ale mamy potwierdzenie, że transmisję będzie można oglądać w wersji serwisu na www oraz aplikacjach mobilnych.

Dla pozostałych widzów dostępna jest oferta Player+, w której skład wchodzi pakiet Canal+. Jest to dość kosztowne, ale w zamian otrzymacie dostęp do pakietu kanałów oraz biblioteki VOD na 30 dni - w tym czasie Canal+ zapewnia listę filmów nominowanych do Oscarów, więc możecie nadrobić przegapione produkcje lub obejrzeć je ponownie. Za 30-dniowy dostęp zapłacicie 80 złotych, a wybierając promocyjną ofertę za 90 zł zyskacie także dostęp do pakietu HBO.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu