Świat

Gdzie jest Gmail? Kolejna duża awaria Google

Grzegorz Marczak
Gdzie jest Gmail? Kolejna duża awaria Google
50

Przerwa w usłudze pocztowej Google trwa już od ponad 20 minut. To już kolejna poważna wpadka Google w ostatnich miesiącach (wszyscy pamiętamy jak ostatnio wyszukiwarka google na skutek ludzkiego błędu pokazywała wszystkie strony jako niebezpieczne). W takich przypadkach widzę coraz większy se...

Przerwa w usłudze pocztowej Google trwa już od ponad 20 minut. To już kolejna poważna wpadka Google w ostatnich miesiącach (wszyscy pamiętamy jak ostatnio wyszukiwarka google na skutek ludzkiego błędu pokazywała wszystkie strony jako niebezpieczne).

W takich przypadkach widzę coraz większy sens korzystania z wersji offline Gmail-a ponieważ przynajmniej miał bym dostęp do kontaktów i ostatnich maili. Myślę, że takie sytuacje pokazują też iż warto pomyśleć o uniezależnieniu się od jednego dostawcy.

Czekamy na wyjaśnienia całej sytuacji - mam nadzieje, że tym razem korporacja nie zrzuci winy na pracownika który ręcznie zepsuł Gmail naciskając przez pomyłkę zły klawisz (no i może zamiast robić kolejne pseudo użyteczne dodatki ktoś wreszcie w korporacji zauważy pogarszającą się jakość usług ?).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu