Felietony

Gazeta i inPost dają nam możliwość wysłania darmowych kartek świątecznych. Właściwie świąteczno reklamowych

Grzegorz Marczak
Gazeta i inPost dają nam możliwość wysłania darmowych kartek świątecznych. Właściwie świąteczno reklamowych
10

Gazeta.pl i InPost zrobiły ciekawą akcję świąteczną, pod adresem wyslijkartke.gazeta.pl dają internautom do wysłania 100 tysięcy darmowych kartek świątecznych. Wystarczy mieć konto w serwisie gazety i można wysyłać. Teoretycznie pomysł świetny - w końcu nie trzeba będzie chodzić na pocztę. Gdy...

Gazeta.pl i InPost zrobiły ciekawą akcję świąteczną, pod adresem wyslijkartke.gazeta.pl dają internautom do wysłania 100 tysięcy darmowych kartek świątecznych. Wystarczy mieć konto w serwisie gazety i można wysyłać. Teoretycznie pomysł świetny - w końcu nie trzeba będzie chodzić na pocztę.

Gdy jednak zajrzymy do środka i zobaczymy widok kartki przekonamy się, że tak naprawdę wyślemy znajomym reklamówkę którą będą musieli odebrać w paczkomatach (no ale można też dołączyć za darmo płytę z kolędami). Niby nic w tym złego ale mnie osobiście to w pewien sposób razi. Nie wiem - może dlatego że kartki te związane są ze świętami. I tak już mam problem w wysyłaniem takich życzeń "na lenia" czyli przez internet bez jakiegoś elementu własnego zaangażowania czyli chociażby podpisu. Kiedy jednak mam przesłać rodzinie i znajomym dodatkowo piękną reklamówkę i zaganiać ich do punktu z paczkomatami to mam z tym problem.
Wiem jestem pewnie oldschoolowy i teraz nikt nie bawi się w sentymenty. Z pewnością więc dla wielu będzie to bardzo pożyteczna akcja - trzeb się jednak spieszyć bo limit wysyłek ustawiony jest na 100K :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

gazeta.plinpost