Konsole

Znamy listę darmowych gier w Games with Gold na listopad 2019. Szału nie ma

Paweł Winiarski
Znamy listę darmowych gier w Games with Gold na listopad 2019. Szału nie ma
2

Koniec miesiąca, jest więc już znana lista "darmowych" gier w usłudze Games with Gold. Jak Wam się podobają produkcje, w której zagramy przez najbliższe dni?

Games with Gold to element płatnego abonamentu Xbox Live Gold, trudno więc z czystym sumieniem mówić o darmowych grach, które co miesiąc rozdaje Microsoft. To w pewnym sensie rekompensata, czy raczej dodatek do opłaty koniecznej by grać w sieci na konsoli Xbox. Ale, jak to mówią, skoro dają - trzeba brać. Co czeka na nas w listopadzie?

W dniach od 1 do 30 listopada będziemy mogli pobrać Sherlock Holmes: The Devil's Daughter na Xbox One. Tytuł pochodzi z 2016 roku i nie pamiętam by zbierał jakoś przesadnie pozytywne recenzje.

Podobnie jak The Final Station (też Xbox One), również z 2016 roku - grę pobierzemy od 16 listopada do 15 grudnia.

Dzięki wstecznej kompatybilności konsoli Xbox One zagramy ponadto w dwie produkcje z Xboksa 360. Star Wars Jedi Starfighter (gra jeszcze z pierwszego Xboksa), które pobierzemy od 1 do 15 listopada oraz Joy Ride Turbo - od 16 do 30 listopada.

Moim zdaniem zestawienie gier na listopad 2019 jest słabe, choć oczywiście znajdą się osoby, które chciały ograć te tytuły i ucieszą się, że trafiły do darmowego zestawienia. Ja zawsze powtarzam, że zarówno Games with Gold, jak i darmowe gry w PlayStation Plus to po prostu dodatek do abonamentu, który i tak trzeba płacić by grać online. Raz jest lepiej, raz gorzej, ale przynajmniej człowiek się nie denerwuje kiedy nie spodoba mu się zestawienie w danym miesiącu. Polecam to podejście.

A jeśli chcecie się dowiedzieć, jak gracze zareagowali na to zestawienie - wystarczy spojrzeć na oceny filmu zapowiadającego gry na listopad.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu