Gry

Games With Gold w grudniu. Gry na Xbox One i Xbox 360 na koniec roku

Kamil Świtalski
5

Microsoft zaprezentował gry dostępne w ramach usługi Xbox Live Games With Gold w grudniu i pierwszej połowie stycznia przyszłego roku.

Końcówka miesiąca ponownie przynosi listę gier, jakie Microsoft przygotował dla subskrybentów usługi Xbox Live Gold. Po dość rozczarowującym listopadzie, w którym wciąż dostępne do pobrania są Sherlock Holmes: The Devil's DaughterThe Final Station oraz Joy Ride Turbo, już za kilka dni w ręce graczy oddane zostaną kolejne 4 tytuły. Nie spodziewajcie się jednak wielkich hitów. Microsoft kończy rok w dość przeciętny sposób.

1 grudnia do katalogu gier Games with Gold dołączy Insane Robots. Karciana gra bitewna, w której gracz staje na czele rebelii robotów i przy pomocy kart mierzy się z tyranią na losowo generowanych arenach. Gra będzie dostępna przez cały miesiąc. Od 16 grudnia będziecie mogli pobrać Jurassic World Evolution — to strategia, która pozwoli stworzyć swój własny Park Jurajski. Tytuł ten będzie dostępny do 15 stycznia 2020 r.

Microsoft i tym razem nie zapomniał o posiadaczach starszej konsoli Xbox 360. Od 1 do 15 grudnia w katalogu znajdziecie Toy Story 3 — tytuł idealny dla fanów filmów Disney i Pixar. Od 16 do 31 grudnia będziecie mogli dodać do swojej kolekcji Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD — bezpośrednią kontynuację Castlevania: Lords of Shadow, która pierwotnie ukazała się na konsoli Nintendo 3DS, a dopiero później trafiła na stacjonarne konsole i komputery.

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na 3 miesiące

Jeśli wcześniej nie posiadaliście aktywnej usługi Xbox Game Pass Ultimate, w której zawarte jest box Live Gold warto to zmienić. Do końca miesiąca trwa promocja dająca trzy miesiące Xbox Live Gold i Xbox Game Pass w postaci Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł.

Dzięki aktywnemu planowi subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate możecie grać w gry na konsoli Xbox One i komputerze z systemem Windows 10. Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate obejmuje subskrypcje Xbox Game Pass na konsolę, Xbox Game Pass na komputer PC oraz Xbox Live Gold.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu