Świat

Gadżety z Google Desktop w Igoogle

Grzegorz Marczak
Gadżety z Google Desktop w Igoogle
0

W weekend google ogłosiło wypuszczenie nowej wersji Google Desktop o numerze 5.5 (nadal beta), która zawiera dodatki do strony startowej Igoogle. Google desktop to aplikacja to personalizacji własnego pulpity w komputerze. Dzięki dostarczanym przez aplikację gadżetom możemy nasz desktop wypos...

W weekend google ogłosiło wypuszczenie nowej wersji Google Desktop o numerze 5.5 (nadal beta), która zawiera dodatki do strony startowej Igoogle.

Google desktop to aplikacja to personalizacji własnego pulpity w komputerze. Dzięki dostarczanym przez aplikację gadżetom możemy nasz desktop wyposażyć w zestaw ciekawych informacji pochodzących z różnych źródeł znajdujących się w internecie. Według Google użytkownicy google desktop chcieli mieć możliwość korzystania z tych gadżetów również na Igoogle i tak się stało.Od wersji 5.5 wszystkie gadżety dostępne w Google Desktop dostępne będą również na Igoogle. Oczywiście aby z nich korzystać na Igoogle należy mieć zainstalowaną na komputerze aplikację google desktop (google zintegrowało ze sobą obydwa produkty w ten sposób, że korzystanie z jednego umożliwia rozbudowę drugiego o nowe funkcjonalności)

Strategia Google odnośnie produktów Igoogle i Google Desktop stała się dość jasna - synergia obu produktów powinna dawać użytkownikowi więcej możliwości. Strategia bardzo dobra dla Google - ale czy użytkownicy koniecznie będą chcieli korzystać z obu aplikacji?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu