Moje przemyślenia

Frogger w wersji na iOS wygląda świetnie - Konami ożywiło dawny hit!

Grzegorz Marczak
Frogger w wersji na iOS wygląda świetnie - Konami ożywiło dawny hit!
7

Dawno dawno temu kiedy nie było jeszcze konsol, i urządzeń mobilny to dopiero były gry :) Jedną z tych którą pamiętam do dziś był właśnie frogger czyli przeprowadzanie małej zielonej żabki przez ruchliwą ulicę. Zabawy było co niemiara bo gra nie była łatwa (jest też możliwe, że nie byłem w nią najle...

Dawno dawno temu kiedy nie było jeszcze konsol, i urządzeń mobilny to dopiero były gry :) Jedną z tych którą pamiętam do dziś był właśnie frogger czyli przeprowadzanie małej zielonej żabki przez ruchliwą ulicę. Zabawy było co niemiara bo gra nie była łatwa (jest też możliwe, że nie byłem w nią najlepszy). W każdym razie jest to jedne z tytułów które, Konami postanowiło ożywić.

Frogger Decades to niejako ta sama stara żabka i te same zasady gry, z tym że w nowej stylizacji z widokiem 3D no i oczywiście w wersji na iPhona. Nie zabrakło też nowych plansz - nie ma już tylko ulicy, jest też pole, skakanie po pływających po rzece tratwach itp.

Zobaczcie zresztą sami jak to wygląda:Gra kosztuje 2 USD i jest dostępna od 1 września w AppStore. Zabieram się za ściąganie - ciekawy jestem czy tak stary pomysł w nowej scenerii będzie w stanie zainteresować moich domowych testerów?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Applegry na iOSkonami