Uruchomiłem antywebowe forum, w ramach eksperymentu. Osobiście jestem czytelnikiem i uczestnikiem wielu for dyskusyjnych – wiele osób pisało też do mnie pytania dlaczego nie ma forum na antyweb.pl – no więc jest. Czy ta forma dyskusji sie sprawdzi w czasach kiedy wszyscy korzystają z komuniaktorów, twitter-ów itp – zobaczymy. Bardzo chciałbym móc porozmawiać i wymieniać […]

Uruchomiłem antywebowe forum, w ramach eksperymentu. Osobiście jestem czytelnikiem i uczestnikiem wielu for dyskusyjnych – wiele osób pisało też do mnie pytania dlaczego nie ma forum na antyweb.pl – no więc jest.

Czy ta forma dyskusji sie sprawdzi w czasach kiedy wszyscy korzystają z komuniaktorów, twitter-ów itp – zobaczymy. Bardzo chciałbym móc porozmawiać i wymieniać opinie z osobami o podobnych zainteresowaniach – jeśli tylko forum w tym pomoże to uważam, że warto spróbować.


Antyforum

Jaka będzie tematyka forum ? To chyba dość oczywiste – internet i wszystko co z nim związane z naciskiem na serwisy społecznościowe, startupy oraz nowe trendy takie jak web 2.0/3.0.

Jeśli chodzi o technikalia to lubię iść na łatwiznę – zainstalowałem więc skrypt Vanilla. Oczywiście na pewno można by znaleźć lepszy skrypt, wyposażyć go w więcej dodatków itp. Najpierw jednak chciałbym sprawdzić czy pomysł z forum się przyjmie a potem rozwijać techniczną stronę pomysłu.

Podsumowując, zapraszam wszystkich do dyskusji na świeżo uruchomionym forum:

Bardzo jestem ciekawy waszych opinii na temat uruchomienia forum – czy to jest waszym zdaniem dobry pomysł?