Off topic

Czas na wakacje

GM
Grzegorz Marczak
11

Okres w którym nerwowo sprawdza się prognozy pogody na meteo oznaczy tylko jedno - Czas na zasłużone wakacje (trzeba trochę zwolnić i odpocząć). A jest po czym odpoczywać, od ostatnich wakacji antyweb bardzo ładnie się rozwinął - jego oglądalność sięga już chyba 15 tysięcy użytkowników miesięc...


Okres w którym nerwowo sprawdza się prognozy pogody na meteo oznaczy tylko jedno - Czas na zasłużone wakacje (trzeba trochę zwolnić i odpocząć).

A jest po czym odpoczywać, od ostatnich wakacji antyweb bardzo ładnie się rozwinął - jego oglądalność sięga już chyba 15 tysięcy użytkowników miesięcznie (a RSS nadal nie wiem jak policzyć i zsumować w całość :) ).

Coraz więcej osób zaczyna pisać do mnie w sprawie swoich nowych startupów, coraz więcej tzw. "hot" news-ów dostaję od znanych polskich serwisów - dostałem nawet propozycję pracy związanej z prowadzeniem nowego dużego startupu - czyli jednym słowem jest coraz lepiej. (trochę się chwalę ale w tych czasach chyba czasami trzeba..)

Wracając do wakacji, pachnące świeżością książki już czekają, ipod został napełniony nie przesłuchanymi jeszcze podcastami i muzyką a laptop i komórka z GRPS-em są w pogotowiu. Wszystko to jednak będzie w użyciu tylko w przerwach w zabawie z moimi chłopakami (a mam ich aż dwóch)

Nie jestem typem osoby, która spędza wakacje w dzikim buszu z daleka od jakiejkolwiek techniki, nie jestem też maniakiem siedzącym na plaży z laptopem - a zmierzam do tego, że w okresie wakacyjnym na antywebie może coś się pojawiać, ale równie dobrze może nie pojawić się nic.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia (przeczytania) po wakacjach - mam nadziej, że Wasze wakacje będą równie udane jak moje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu