Off topic

Forum na antyweb.pl

GM
Grzegorz Marczak
14

Uruchomiłem antywebowe forum, w ramach eksperymentu. Osobiście jestem czytelnikiem i uczestnikiem wielu for dyskusyjnych - wiele osób pisało też do mnie pytania dlaczego nie ma forum na antyweb.pl - no więc jest. Czy ta forma dyskusji sie sprawdzi w czasach kiedy wszyscy korzystają z komuniaktoró...

Uruchomiłem antywebowe forum, w ramach eksperymentu. Osobiście jestem czytelnikiem i uczestnikiem wielu for dyskusyjnych - wiele osób pisało też do mnie pytania dlaczego nie ma forum na antyweb.pl - no więc jest.

Czy ta forma dyskusji sie sprawdzi w czasach kiedy wszyscy korzystają z komuniaktorów, twitter-ów itp - zobaczymy. Bardzo chciałbym móc porozmawiać i wymieniać opinie z osobami o podobnych zainteresowaniach - jeśli tylko forum w tym pomoże to uważam, że warto spróbować.


Antyforum

Jaka będzie tematyka forum ? To chyba dość oczywiste - internet i wszystko co z nim związane z naciskiem na serwisy społecznościowe, startupy oraz nowe trendy takie jak web 2.0/3.0.

Jeśli chodzi o technikalia to lubię iść na łatwiznę - zainstalowałem więc skrypt Vanilla. Oczywiście na pewno można by znaleźć lepszy skrypt, wyposażyć go w więcej dodatków itp. Najpierw jednak chciałbym sprawdzić czy pomysł z forum się przyjmie a potem rozwijać techniczną stronę pomysłu.

Podsumowując, zapraszam wszystkich do dyskusji na świeżo uruchomionym forum:

Bardzo jestem ciekawy waszych opinii na temat uruchomienia forum - czy to jest waszym zdaniem dobry pomysł?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu