Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Internet

Firma nazwa.pl wypłaca atrakcyjne prowizje za polecanie swoich usług. Na jakich zasadach działa Program Partnerski?

GU
Grzegorz Ułan
20

Programy partnerskie funkcjonują od dawna u dostawców usług w sieci, jednak tylko niektóre z nich wyróżniają się specyfiką i wyraźnymi korzyściami dla osób z nich korzystających. Do takich można zaliczyć program wykorzystywany przez nazwa.pl.

Zwykle w programach partnerskich możemy liczyć na pojedyncze prowizje. Gdy osoba, której poleciliśmy usługi, wykupi je na pierwszy miesiąc, my dostajemy jednorazową kwotę w wysokości miesięcznego kosztu danego produktu. Korzyści z kolejnych zobowiązań trafiają już jednak tylko do kieszeni usługodawcy.

Firma nazwa.pl w najnowszej odsłonie swojego Programu Partnerskiego udostępniła dwie opcje na zarabianie w zamian za polecanie swoich usług hostingowych.

25% od każdej wpłaty dla polecającego

Zacznijmy od podstawowej wersji dla każdego chętnego, który zdecydował się rozpocząć polecanie usług nazwa.pl. Dzięki przekazaniu innym indywidualnego kodu rabatowemu, dostępnego w Panelu Klienta, możemy uzyskać 25% wartości od ceny danej usługi, zamówionej przez osobę, której poleciliśmy produkty nazwa.pl.

Co ważne, prowizją objęte są każde wpłaty poszczególnych klientów, jak i również te przedłużające daną usługę. Ponadto w Programie Partnerskim nazwa.pl zyskuje również sam kupujący, otrzymując 20% rabatu na zamówienie poleconej usługi.

Krzysztof Cebrat, prezes zarządu spółki nazwa.pl:

Uruchamiając ponad rok temu Program, skoncentrowaliśmy się na pozyskaniu Partnerów, którzy będą zainteresowani uczestnictwem w Programie z wysokimi prowizjami. Zauważyliśmy jednak, że brakuje tam jeszcze jednego ważnego aspektu – zachęty dla Kupującego. Dlatego też podjęliśmy decyzję o połączeniu wysokiej prowizji dla polecającego usługę oraz dużego rabatu dla zamawiającego usługę. Tak powstał nowy Program Partnerski w nazwa.pl! Zależało nam na stworzeniu Programu Partnerskiego, w którym korzysta zarówno Partner, jak i Klient. Obecna formuła Programu jest odpowiedzią na te oczekiwania.

Prowizje wypłacane są na wskazane konto bankowe w terminie 24 godzin od dokonania wpłaty przez klientów, którym poleciliśmy usługi nazwa.pl. Jeśli nie zadeklarujemy takiej wypłaty, zgromadzone środki w Panelu Klienta możemy przeznaczyć na wykupienie usług w nazwa.pl, zamiast tradycyjnej formy płatności w postaci BLIKA czy karty płatniczej. To jedna z ostatnich nowości wprowadzonych do stale rozwijanego programu.

50% prowizji dla webmasterów

Jeszcze większe prowizje dostępne są dla webmasterów, którzy polecają usługi nazwa.pl większej liczbie klientów (co najmniej 5 osobom/firmom), na przykład swoim zleceniodawcom, dla których tworzą strony WWW. W takim przypadku, nazwa.pl wypłaca nawet 50% prowizji od pierwszej wpłaty za zamówiony produkt i do 35% prowizji od każdej kolejnej wpłaty za jego przedłużenie.

Możliwe jest również od razu otrzymywanie 50% prowizji, jeśli dany webmaster zadeklaruje przeniesienie swoich klientów od innych usługodawców hostingowych w Polsce do nazwa.pl.

Akces do tej opcji w Programie Partnerskim nazwa.pl można złożyć, wypełniając formularz na stronie https://www.nazwa.pl/program-partnerski.

--
Artykuł powstał we współpracy z nazwa.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: