Internet

Firma nazwa.pl wypłaca atrakcyjne prowizje za polecanie swoich usług. Na jakich zasadach działa Program Partnerski?

GU
Grzegorz Ułan
20

Programy partnerskie funkcjonują od dawna u dostawców usług w sieci, jednak tylko niektóre z nich wyróżniają się specyfiką i wyraźnymi korzyściami dla osób z nich korzystających. Do takich można zaliczyć program wykorzystywany przez nazwa.pl.

Zwykle w programach partnerskich możemy liczyć na pojedyncze prowizje. Gdy osoba, której poleciliśmy usługi, wykupi je na pierwszy miesiąc, my dostajemy jednorazową kwotę w wysokości miesięcznego kosztu danego produktu. Korzyści z kolejnych zobowiązań trafiają już jednak tylko do kieszeni usługodawcy.

Firma nazwa.pl w najnowszej odsłonie swojego Programu Partnerskiego udostępniła dwie opcje na zarabianie w zamian za polecanie swoich usług hostingowych.

25% od każdej wpłaty dla polecającego

Zacznijmy od podstawowej wersji dla każdego chętnego, który zdecydował się rozpocząć polecanie usług nazwa.pl. Dzięki przekazaniu innym indywidualnego kodu rabatowemu, dostępnego w Panelu Klienta, możemy uzyskać 25% wartości od ceny danej usługi, zamówionej przez osobę, której poleciliśmy produkty nazwa.pl.

Co ważne, prowizją objęte są każde wpłaty poszczególnych klientów, jak i również te przedłużające daną usługę. Ponadto w Programie Partnerskim nazwa.pl zyskuje również sam kupujący, otrzymując 20% rabatu na zamówienie poleconej usługi.

Krzysztof Cebrat, prezes zarządu spółki nazwa.pl:

Uruchamiając ponad rok temu Program, skoncentrowaliśmy się na pozyskaniu Partnerów, którzy będą zainteresowani uczestnictwem w Programie z wysokimi prowizjami. Zauważyliśmy jednak, że brakuje tam jeszcze jednego ważnego aspektu – zachęty dla Kupującego. Dlatego też podjęliśmy decyzję o połączeniu wysokiej prowizji dla polecającego usługę oraz dużego rabatu dla zamawiającego usługę. Tak powstał nowy Program Partnerski w nazwa.pl! Zależało nam na stworzeniu Programu Partnerskiego, w którym korzysta zarówno Partner, jak i Klient. Obecna formuła Programu jest odpowiedzią na te oczekiwania.

Prowizje wypłacane są na wskazane konto bankowe w terminie 24 godzin od dokonania wpłaty przez klientów, którym poleciliśmy usługi nazwa.pl. Jeśli nie zadeklarujemy takiej wypłaty, zgromadzone środki w Panelu Klienta możemy przeznaczyć na wykupienie usług w nazwa.pl, zamiast tradycyjnej formy płatności w postaci BLIKA czy karty płatniczej. To jedna z ostatnich nowości wprowadzonych do stale rozwijanego programu.

50% prowizji dla webmasterów

Jeszcze większe prowizje dostępne są dla webmasterów, którzy polecają usługi nazwa.pl większej liczbie klientów (co najmniej 5 osobom/firmom), na przykład swoim zleceniodawcom, dla których tworzą strony WWW. W takim przypadku, nazwa.pl wypłaca nawet 50% prowizji od pierwszej wpłaty za zamówiony produkt i do 35% prowizji od każdej kolejnej wpłaty za jego przedłużenie.

Możliwe jest również od razu otrzymywanie 50% prowizji, jeśli dany webmaster zadeklaruje przeniesienie swoich klientów od innych usługodawców hostingowych w Polsce do nazwa.pl.

Akces do tej opcji w Programie Partnerskim nazwa.pl można złożyć, wypełniając formularz na stronie https://www.nazwa.pl/program-partnerski.

--
Artykuł powstał we współpracy z nazwa.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu